• Неодамнешно
Мароко Argan Масло Шампон и Маска за Коса Сулфат Слободно - Најдобро за Оштетена, Сува, Кадрава или Frizzy Коса - Задебелување за Фино / Тенка Коса, Безбедни за Боја Третира

Мароко Argan Масло Шампон и Маска за Коса Сулфат Слободно - Најдобро за Оштетена, Сува, Кадрава или Frizzy Коса

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

НАЈВИСОКИТЕ СТАНДАРДИ НА КВАЛИТЕТ : нов стандард во навлажнувачки и volumizing, Argan Масло Шампон и Маска за Коса е брзо се докажува дека се мора да се има за секој гледа да се донесе влага богата лекување, намалување на flaking и сува скалпот, го промовира раст на здрава и цврста коса.Argan Шампон и Длабоко средството за смекнување на косата е сулфат слободни и погоден за сите типови коса.Тоа е дневна коса крем & храни коренот на косата со важни витамини.SLS и без суровост коса производи.ЗОШТО ARGAN КОСА ШАМПОН И МАСКА за КОСА : Со својата висока содржина на антиоксиданс, есенцијални масни киселини и витамин Е, придобивките од Morrocan Argan Масло природно помогне да се ревитализира кожата, ја зголемуваат коса еластичноста и постојано се врати сјај за досадна, безживотно коса.Тоа е моќен антиоксиданс, УВ-Заштитник и СЛОБОДНИ Радикали Neutralizer Користи со векови од страна на луѓето од мароко argan масло својства биле забележани за нивната способност да всушност се промовира раст на здрави, повеќе полна коса.ЈА ОБНОВУВА КОСАТА КРШЕЊЕ СО ДЛАБОКО СРЕДСТВОТО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА.Поправки и го зајакнува слаба, оштетена, како и над-обработени влакна за да се врати здрав изглед.ЕФИКАСНИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОСА : Тоа е совршен хидрат спа шампон и косата маска за сува коса навлажнувачки косата со важни витамини за мажите и жените.Тоа е луксузен еликсир раст на косата шампон и длабоко балсам за губење на косата, да го врати над-обработени оштетени влакната.Нашите Argan Масло Шампон и Маска за Коса без сулфат е добар шампон за мрсна коса и извонредна шампон за боја третирана коса. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : инвестираме многу потребни време во наоѓање и истражување на најдобрите состојки да ги користиме во нашите билни Шампон и Длабоко средството за смекнување на косата.Ако поради било која причина не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го направи тоа право за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Nivea Гел Длабоко Чистење, 250 g
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nivea Гел Длабоко Чистење, 250 g

Погоден за секојдневна употреба.Длабоко чисти кожата.Апсорбира нечистотиите.Ја остава кожата и косата

DEN 132.48
Bioken Enfanti Анти-Првут Шампон 8.0 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bioken Enfanti Анти-Првут Шампон 8.0 оз

Што е тоа : Enfanti АнтиПрвут Шампон очисти косата додека прочистувачките и даваат тон на скалпот и елимини

DEN 472.56