• Неодамнешно
ZYMOX Климатизација Исплакнете

ZYMOX Климатизација Исплакнете

Buyers rating:
DEN 1778.40

Количина на стоки

Помага да се обезбеди олеснување на миленици со јадеж безбедно за кучиња & мачки.Со витамин D за да се негуваат кожата и грбот, помагајќи им се врати & поддршка на нејзините природни здравје и сјај.Намалување на чешање, намалување на алергија & првут прашања & помогне да управувате со дерматитис за посреќен, поздрав милениче.Домашно милениче уво средства за чистење.Шампони.Оставете-во грбот климатизери.Тематски креми.Топло место спрејови.Дерматитис.Жешки точки.Влажни егзема.Телото пати pyodermas.Кожата удари и акни.Weepy очи.Губење на косата и ќелав закрпи.Воспалени муцката и брадата.Нервозни алергија на кожата.Како нас, нашите домашни миленици може да страдаат иритација на воспалени, јадеж на кожата.Проблеми предизвикани од габи и мувли, посекотини, рани, финансиери, егзема, pyodermas и јадеж алергија на кожата може да влијаат на нивните капути, кожата, муцките, се соочува и набори на кожата.Кога се болни, тие можат да станат нервозни, lethargic и за разлика од нивните работни среќни самите.Како домашно милениче родители, ние разбираме дека сакате да се направи се што може за да го задржи вашето домашно милениче среќни и слободни од вознемири.Тоа е причината зошто ние го развива ZYMOX Шампон, анти-чеша шампон за кучиња и мачки.Нашите миленичиња шампон е природен микроб-борец поради нашиот патентиран LP3 Ензим Систем.Секој ензим има своја уникатна сопственост, но комбинацијата на ензими работи заедно за да се обезбеди моќен удар на вашето домашно милениче проблеми со кожата.Додадовме без алкохол или сушење состојки, оставајќи вашето домашно милениче кожата и грбот, чист, свеж мирис и иритација слободни.Се препорачува за употреба на : .Dermatitis Hot spots Wet eczema Body пати pyodermas Skin удари и pustules Weepy eyes Hair загуба и ќелав patches Inflamed муцката и chin Itchy алергија на кожата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Крем Шампон

1 КОМПЈУТЕР Минерални Морска Сол Коса Чистење Крем За Скалпот И Косата, Чистење Освежување Морска Сол Кр

DEN 527.76
Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Суровини јаболков Оцет Шампон – Појаснување на Раст на Косата Шампон за Мрсна Коса – Сулфат Слободни Органски

Косата задебелување шампон ова е шампон за проретчена коса и губење на косата.Таа промовира скалпот здр

DEN 306.48
Bioken Enfanti Анти-Првут Шампон 8.0 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bioken Enfanti Анти-Првут Шампон 8.0 оз

Што е тоа : Enfanti АнтиПрвут Шампон очисти косата додека прочистувачките и даваат тон на скалпот и елимини

DEN 472.56