• Неодамнешно
Коса За Сечење Ножици, Професионални Thining Ножици Поставите Салон Берберот Фризерски Стриже, Направете Фризура Изгледа Повеќе Природни(Коса Намали Режа Set)

Коса За Сечење Ножици, Професионални Thining Ножици Поставите Салон Берберот Фризерски Стриже, Направете Фризура

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН : горниот дел од косата ножици е дизајниран да биде повеќе елегантни да се избегне било каква случајна повреда при користење на неа, што го прави тоа побезбедно и полесно да се користи во салон или дома.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SHEARS : Направен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик, косата се остри ножици, топлина и отпорен на корозија, рѓа отпорни.ПОВЕЌЕ-за УПОТРЕБА : совршен за полнење да се направи фризура дома, во училиште, итн.или малку фризерски за себе, децата или дури и вашите домашни миленици.ОСТРИ РЕЖА : Многу остар на режа, не е лесно да се залепи и да ги оштети косата.Направете фризура изгледа повеќе природни.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : 24-часовна услуга на клиентите, која е со цел да ги задоволи секој клиент во нашата продавница.Било каков проблем, контактирајте со нас.Оваа коса за сечење режа содржи редовна фризерски режа и thining режа, кои се направени од не ' рѓосувачки челик, трајни производи за долго време се користи.Тоа е погоден за берберот салон или дома секојдневна употреба.Карактеристики : 1. Изработени од нерѓосувачки челик, трајни производи за долго време се користи. 2. Погоден за берберот салон или дома секојдневна употреба. 3. Многу остри на режа, не е лесно да се залепи и да ги оштети косата. 4. На ножици може да се користи за сечење или thining вашата коса и направи фризура изгледа повеќе природни. 5. Идеално за семејства, домашни миленици или професионална берберот салон употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коса За Сечење Режа Боја : Како На Сликите Покажуваат Опции : #01(Thining Режа), #02(Редовни Режа), #03(Коса Намали Режа Сет) Вкупна Должина : Околу.15.5 cm / 6.1 во Пакет Тежина : Околу.100g Пакет Листа : 1 * Thining Режа Или 1 * Редовна Режа Или 1 * Косата Ножици за Сечење Сет.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Cutting Scissor
Color:
As Pictures Show
Options:
#01(Thining Scissor), #02(Regular Scissor), #03(Hair Cut Scissor Set)
Total Length:
Approx.15.5cm / 6.1in
Package Weight:
Approx.100g
Package List:
1 * Thining Scissor :
1 * Regular Scissor :
1 * Hair Cutting Scissors Set :

Купувачи како што сакаат

Kett KD-480 Режа Стриже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kett KD-480 Режа Стриже

КД480 Режа Стриже.Намалувања свитливи материјал.Стационарни дното на ножот.Заменливи А2 Алатка Челични Н

DEN 7208.16