• Неодамнешно
Kasho/Каи Сребро Серија Форумот 6.0 Убавината На Смолкнување - High-End Јапонски Коса За Сечење Режа

Kasho/Каи Сребро Серија Форумот 6.0 Убавината На Смолкнување - High-End Јапонски Коса За Сечење Режа

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

На Kasho Сребро Форумот на смолкнување е Уникатно Дизајниран со Прстен Прст Пониска отколку дури и повеќето форумот shears.На Ергономски Форумот Рачки се чувствуваат удобно и се дизајнирани да Работат Природно со вашата рака.Напнатоста може да бидат фино подесени од користејќи го Клик-ги Бира Собранието.Вистинската конвексни рабови се заостриле и се полира со огледало заврши пред да ја напушти фабриката.Среброто форумот на смолкнување е за висока јачина на звук, кариера-ум стилисти кои треба сигурен алатка која ќе ви ја Намали Рака Замор.Kasho Повеќето Ергономски Форумот Справи / се Одморат Зглоб и Лактите на Природни Позиции / Висок Квалитет Јапонски Челик / 6.0" Вкупна Должина.Kasho Кран / Офсет Сребро 6.0 Висок Крајот Јапонски Убавина Стриже.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кујната на Смолкнување, Ергономски Многу Остри Нерѓосувачки Челик Режа Домаќинство Ножици за Хартија Зеленчук
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујната на Смолкнување, Ергономски Многу Остри Нерѓосувачки Челик Режа Домаќинство Ножици за Хартија Зеленчук

Тоа е добар помошник за вашиот секојдневен живот.Корисно за вашата готвење.Погоден за сечење спектар на

DEN 244.56
Кормилото Ножици HM-33 6.5 инчи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кормилото Ножици HM-33 6.5 инчи

ТопкатаИмајќи Оска.Флеш Планината Микро Кликнете На Завртка.Ергономски Рачки.На HM33 карактеристики аси

DEN 676.80
Кујната на Смолкнување, Расклопување Трајни Мултифункционален Ножици Практични Лесно Да се Чисти за Намалување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујната на Смолкнување, Расклопување Трајни Мултифункционален Ножици Практични Лесно Да се Чисти за Намалување

Шест функции, практично, се сече месо и зеленчук, отворање шишиња, отворете орев школки, scrape риба скали, sc

DEN 321.36