• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Леќата Тегла, Кујна Прав Shaker, Шеќер Pourer Фармацевт, Мулти-дупки Зачин за Скара за Торта(Medium)

Нерѓосувачки Челик Леќата Тегла, Кујна Прав Shaker, Шеќер Pourer Фармацевт, Мулти-дупки Зачин за Скара за Торта(Medium)

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Идеален за тресење шлаг на шеќер, колачи, чоколадо врз cappuccino, или брашно кога печење.Лесно да се чисти со вода и секогаш чувајте светло како нови.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи.Прашина-доказ капак и може да се задржи во прав сува.Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта. 1. Изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи.2. Лесно да се чисти со вода и секогаш чувајте светло како нови.3. Прашина-доказ капак и може да се задржи во прав сува.4. Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта.5. Идеален за тресење шлаг на шеќер, колачи, чоколадо врз cappuccino, или брашно кога печење.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
201 Stainless Steel
Color:
As the picture shows
Size:
S, M, L (optional)
S:
Approx. 5.5*8.2 cm / 2.2*3.2 inch
M:
Approx. 6.8*9 cm / 2.7*3.5 inch
L:
Approx. 6.8*12.7 cm / 2.7*5 inch
Weight:
Approx. 66-111g / 2.3-3.9 oz
Package list:
1 * Powder Shaker :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат