• Неодамнешно
Стакло Зачин Тегла,Херметички Капа, се Прелива/кваси Shaker Капак

Стакло Зачин Тегла,Херметички Капа, се Прелива/кваси Shaker Капак

Buyers rating:
DEN 1320.00

Количина на стоки

ЧУВАЈТЕ ги СИТЕ НА ВАШИОТ ОРГАНСКИ СВЕЖИ ЗАЧИНИ-На капаци и капи се херметички, што значи дека вашиот билки остане новак повеќе!Внатрешниот капаци ви овозможи да изберат или тресење или мерење со лажици.УДОБЕН СИЛИКОНИ ЗАЧИН ИНКА - На инка специјално дизајнирани за спајс го прави полесно за да додадете нови зачини на вашиот леќата контејнери.Кујна Зачин Контејнери – Совршени за зачувување на вашите омилени билки и зачини овие 17-оз.пластични тегли се идеални за босилек, мајчина душица, ким, сол, бибер, и други фаворити.Храна-Одделение Безбедно Изработка – Одлично за дома или за комерцијална употреба, овие големи зачин тегли се исполнат ФДУ стандарди и нудат отпорност со висока затегнувачка цврстина.Херметички, Флип-Топ Капаци – Секој од нашите пластични тегли доаѓа со завртка-на, течење доказ капак која помага да се задржи свежината и ви овозможува да се прелива, се тресат, или кваси од зачини со помалку напор.ДОБРО.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат