• Неодамнешно
Метал Леќата Тегла, Прав Shaker, Зачин Кујна Шеќер Pourer Фармацевт, за Скара за Торта(мал)

Метал Леќата Тегла, Прав Shaker, Зачин Кујна Шеќер Pourer Фармацевт, за Скара за Торта(мал)

Buyers rating:
DEN 1980.00

Количина на стоки

Идеален за тресење шлаг на шеќер, колачи, чоколадо врз cappuccino, или брашно кога печење.Лесно да се чисти со вода и секогаш чувајте светло како нови.Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта.Прашина-доказ капак и може да се задржи во прав сува.Изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи. 1. Изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи.2. Лесно да се чисти со вода и секогаш чувајте светло како нови.3. Прашина-доказ капак и може да се задржи во прав сува.4. Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта.5. Идеален за тресење шлаг на шеќер, колачи, чоколадо врз cappuccino, или брашно кога печење.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
201 Stainless Steel
Color:
As the picture shows
Size:
S, M, L (optional)
S:
Approx. 5.5*8.2 cm / 2.2*3.2 inch
M:
Approx. 6.8*9 cm / 2.7*3.5 inch
L:
Approx. 6.8*12.7 cm / 2.7*5 inch
Weight:
Approx. 66-111g / 2.3-3.9 oz
Package list:
1 * Powder Shaker :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат