• Неодамнешно
Куче Чорапи, Анти Лизга Куче Шепа Чорапи Милениче Чорапи со Прилагодливи Ремени Симпатична Топло Поврзана Памук Fuzzy Куче Шепа Заштитници за Мали Големи Средни Кучи

Куче Чорапи, Анти Лизга Куче Шепа Чорапи Милениче Чорапи со Прилагодливи Ремени Симпатична Топло Поврзана Памук

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Да ги Запре од Напуштање Шепа Отпечатоци на Дрво Подови. ✿ Се вклопат за Повеќето Мали домашни Миленици - Овие Чорапи Доаѓаат со Различна Големина Поставува за да го Изберете, Еден Пакет Вклучува Една Големина, Погоден за Повеќето Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки, Обезбедување Безбедност и Топлина.Да се Заштити Кутре од Лизгање на Подот. ● Практични Подароци : Можете Да го Користите Прилагодливи Куче Чорапи на Свој, Можете исто Така Да им Даде на Овие домашни Миленичиња Чорапи со Пријателите и Семејството, Кои Имаат домашни Миленици Како Подароци, Ќе Добие Нивната Љубов и Благодарност, на Меки и Удобни Симпатична Дизајн, исто Така, Ќе Победа на Своите Миленици Љубов.Производ Функција : 1. ✿ Милениче Чорапи со Прилагодливи Ремени - Ќе Добиете 4 Парчиња на Прилагодливи Ремени да се Направи Чорапи Одржување На, на Кученце Куче Чорапи за Дрво Подови, Не Падне Премногу Лесно.Да се Заштити Кутре од Лизгање на Подот.За да се Избегне Секогаш Лижење Нејзините/неговите Шепи.За да се Избегне Секогаш Лижење Нејзините/неговите Шепи.Поради Прирачник за Мерење и Мерни Метод е Различна, Може да Биде Грешка на 1-3cm, Кој е Нормален Феномен, се Надевам дека ќе Добиете Вашето Разбирање.Ако Тоа се Помеѓу Две Големини, Тоа е Подобро да се Избере Поголема Големина.Се Лесни-за појавување со Вашето домашно Милениче Облека. ✿ Топло Поврзана Памук Куче Шепа Заштитници - Куче, Мачка Чорапи за Мали Големи Средни Кучиња Мачка Затворен Отворено, Убав Подарок за Вашите Пријатели и Семејството, Кои Имаат домашни Миленици, Ќе Добие Нивната Љубов и Благодарност, и Кучињата исто Така Ќе сакате Нивните Чорапи. ✿ Анти Лизга Куче Шепа Чорапи - 5 Пара Куче Чорапи(Случаен Боја), во Боја : Црвена, Сина, Розева боја, Црна, Сива, Зелена, Божиќ Печати итн, Куче Шепа Чорапи Се Печатени со Не се лизга Силикони на Единствена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Jorzer Божиќ Против Пролизгување Куче Чорапи Милениче Шепа Заштитник Пантофли Чорапи Поврзана Куче Чизми Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Jorzer Божиќ Против Пролизгување Куче Чорапи Милениче Шепа Заштитник Пантофли Чорапи Поврзана Куче Чизми Милениче

Против пролизгување : Сплетам Куче Чизми има гумени засилување на дното,која може да се спречи миленици

DEN 1257.60