• Неодамнешно
Мини Шетач Фан,600mAh Лични Преносни Биро Рачни Бебе Кревет столче Фан USB Полнење на Батеријата Управувана Фан со LED

Мини Шетач Фан,600mAh Лични Преносни Биро Рачни Бебе Кревет столче Фан USB Полнење на Батеријата Управувана

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

1.Флексибилни Tripod : малиот вентилатор со уникатни флексибилни tripod дизајн.Оваа tripod користи висок квалитет метал и Силиконска маска, можете да свиткана секој агол сакате, зафат тоа, заврши, се застане на тоа, да ги задржи на тоа трајни, флексибилни и стабилна. 2.Разноврсна и Преносни : Овој Пренослив бебе фан со флексибилни нозе ви овозможи да се обезбеди фан на бебето шетач, столче,креветчето, да ги Задржи на вас и вашето бебе да се излади.Тоа исто така може да се користи како десктоп воздух фан или рачни фан. 3.600 ма Напојува Батерија : исто така, Може да биде обвинет од страна на компјутер, лаптоп , моќ банка, автомобил полнач итн,1-2 часа за целосно ја дополните,60~90min.работното време зависи од брзината. 4.Моќен и Тивок : Надгради фан ножеви, моќен и тивок, 3 брзина видови да ги задоволи сите ваши потреби.Безбедно да се користи. 5.Симпатична Дизајн : Симпатична tripod и прекрасен дизајн дека вие и вашето дете ќе љубов - Идеален како подарок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kel-Gar Pinwheel Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kel-Gar Pinwheel Фан

Обезбедува лесно да колички, игра метри, висока столици, седиштата во автомобил, итн, итн,.Шарени дизајн

DEN 306.96