• Неодамнешно
RSTJBH 210D / 3-Влакно висока Јачина на Тема Најлон со Вжарено Светлина Конец за Шиење Кожа Полиестер Темата е Погоден за Кожни производи, Предмети, Чанти и Чевли,Жолта 420d

RSTJBH 210D / 3-Влакно висока Јачина на Тема Најлон со Вжарено Светлина Конец за Шиење Кожа Полиестер Темата

Buyers rating:
DEN 417.60

Количина на стоки

Добра флексибилност.Тоа се прави на напредни наѕира и врши повеќе од десет процеси.Таа има добра флексибилност и покажува исклучителна технологија.Добар производ.Машина за шиење конец, силна тензија, висока-брзина на машина за шиење, постојана тема, и единствен тема чувство.Доволно метри.Тоа е целосен сет на опрема, донесува заштита на животната средина суровини и репроматеријали, како и бројот на дворови може да се прилагоди.Богати бои.Светла боја, различни бои, убава и великодушни, со висок квалитет.Широко се користи.Погоден за автомобилски воланот, копче торба, багаж, кожна торба, чевли, троседот, итн.Име на производ : висока јачина wire Material : Polyester Wire број : 210 D / 3 акции, 240d / 3 shares Color : мулти боја optional Main користи : багаж, чевли, кожни производи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Месечината Ѕвезда Силни и Издржливи за Шиење Теми за Ватенка Sitich Игла за Плетење Конец за Шиење Облека Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Месечината Ѕвезда Силни и Издржливи за Шиење Теми за Ватенка Sitich Игла за Плетење Конец за Шиење Облека Материјали

*Карактеристики на производот : Рашири линија Одлично за Нараквица и DIY Занает Проекти Еластичен beading мо

DEN 2028.00