• Неодамнешно
Zerodis Конец за Шиење,10Pcs DIY Домаќинство Машина за Шиење Тема Полиестер Тема Прирачник за Шиење за Рачно Шиење

Zerodis Конец за Шиење,10Pcs DIY Домаќинство Машина за Шиење Тема Полиестер Тема Прирачник за Шиење за Рачно

Buyers rating:
DEN 686.40

Количина на стоки

【Богати Бои】Овие шиење везови теми поседува богата и светли бои за повеќето од домашна употреба рака за шиење проекти потребите. 【Широка Примена】Овие шиење везови конци се широко се користи во quilting, рака за шиење, машина за шиење, капчиња и други апликации.И пониски ризици за кршење или протриване, Еластичност и Истрајност од полиестер исто така го намалува ризикот од looping и puckering од Полиестер Везови Машина Тема. 【Висока Јачина】Овие шиење везови теми функција висока јачина и, полиестер и помеша памук конец елиминира looping и брчки. 【Позитивни Живот】Овие шиење везови теми може да се подобри среќа и психолошко здравје преку шиење. 【Идеален Подарок】Овие шиење везови теми се совршени и практични за вашите пријатели и семејството ако тие сакаат шиење проекти.Спецификација : Предмет Тип : Конец за Шиење Материјал : Полиестер Спецификација за Производ : 10 Pcs/Кутија Производ во Боја : 10 Видови на Мешана Боја Тема за Употреба : Прирачник за Шиење или Вез Предмети Производ Големина : Прибл. 6 x 3.4 cm / 2.36 x 1.34 во (Прирачник за Мерење, Мала Грешка Може да Постои) Пакет Листата : 10 x Конец за Шиење .

Карактеристики на стоката

Item Type:
Sewing Thread
Material:
Polyester
Product Specification:
10Pcs/Box
Product Color:
10 Kinds of Mixed Color Thread
Use:
Manual Sewing or Embroidery Items
Product Size:
Approx. 6 x 3.4cm / 2.36 x 1.34in (Manual Measurement, Slight Error May Exist)
  :
Package List:
10 x Sewing Thread :
  :
  :

Купувачи како што сакаат

Конец за шиење, Доволно Количество Добра Цврстина Висока Јачина 10 Бои Полиестер Тема Убава Практични за Прилагоди
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Конец за шиење, Доволно Количество Добра Цврстина Висока Јачина 10 Бои Полиестер Тема Убава Практични за Прилагоди

Десет Бои : Сите намена полиестер темата е сива серија на десет бои.Ако ви се допаѓа сива, мора да не се из

DEN 424.56