• Неодамнешно
Конец за шиење, Доволно Количество Добра Цврстина Висока Јачина 10 Бои Полиестер Тема Убава Практични за Прилагоди на Продавница за апарати за Домаќинство

Конец за шиење, Доволно Количество Добра Цврстина Висока Јачина 10 Бои Полиестер Тема Убава Практични за Прилагоди

Buyers rating:
DEN 424.56

Количина на стоки

Десет Бои : Сите намена полиестер темата е сива серија на десет бои.Ако ви се допаѓа сива, мора да не се изгуби оваа група на шиење теми.Широка Примена : Погоден за повеќето стандардни машина за шиење брендови и да се задоволат потребите на повеќето домаќинство шиење проекти.Одличен Материјал : конец за Шиење користи висококвалитетен полиестер конец, висока јачина, не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Убава Практична настава : DIY шарени конец за шиење има различни бои, различни избори, како и добри blendent, која има силна practicability.Доволно Количество : сет содржи десет конци за шиење, количината е доволно за да се задоволат секојдневните потреби и може да се користи за долго време.Функција : 1. Десет Бои : Сите намена полиестер темата е сива серија на десет бои.Ако ви се допаѓа сива, мора да не се изгуби оваа група на шиење теми.2. Доволно Количество : сет содржи десет конци за шиење, количината е доволно за да се задоволат секојдневните потреби и може да се користи за долго време.3. Убава Практична настава : DIY шарени конец за шиење има различни бои, различни избори, како и добри blendent, која има силна practicability.4. Одличен Материјал : конец за Шиење користи висококвалитетен полиестер конец, висока јачина, не е лесно да се скрши, силни и издржливи.5. Широка Примена : Погоден за повеќето стандардни машина за шиење брендови и да се задоволат потребите на повеќето домаќинство шиење проекти.Спецификација : Предмет Тип : Шиење Thread Product Материјал : Polyester Product Спецификации : 10 Colors Product Употреба : За Household Scope на Примена : За Повеќето Сценарија Пакет Листата : 10 x Конец за Шиење.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Sewing Thread
Product Material:
Polyester
Product Specifications:
10 Colors
Product Use:
For Household
Scope of Application:
For Most Scenarios
Package List:
10 x Sewing Thread :

Купувачи како што сакаат