• Неодамнешно
TBMPOY Мажите 7 Атлетски Работи Шорцеви Брз Сува Шорцеви Џебови со Патент

TBMPOY Мажите 7 Атлетски Работи Шорцеви Брз Сува Шорцеви Џебови со Патент

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

92% Полиестер, 8% Spandex.Лесен и брз-сува ткаенина фитили пот далеку, ви држи кул и удобно во текот на целиот ден. 2 Длабоко Zippered Џебови со смисла на дизајнот, за погодност.Рефлексивни елементи нудат поголема видливост за ниско-светло ситуација.Еластична корселе со внатрешна drawcord за сит, прилагодлив одговара.TBMPOY Mnes Работи Шорцеви совршена за трчање, пешачење, велосипедизам, пливање, дури и секојдневно носење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат