• Неодамнешно
Yencoly AM/FM Радио, Универзална Преносни AM/FM Мини Радио Стерео Звучници Приемник Музичкиот Плеер, Радио Адаптер за Радио

Yencoly AM/FM Радио, Универзална Преносни AM/FM Мини Радио Стерео Звучници Приемник Музичкиот Плеер, Радио Адаптер

Buyers rating:
DEN 1732.80

Количина на стоки

Телескопски антена.Со вградениот звучник.Со стандардни слушалки џек.AM/FM високи перформанси приемник.Мала тежина и преносни големина го прави лесно да се носите со вас.Карактеристики : Телескопски антена.Со вградениот звучник.Со стандардни слушалки џек.AM/FM високи перформанси приемник.Мала тежина и преносни големина го прави лесно да се носите со вас.Спецификација : Боја : Сребро Говорник : Вграден звучник Фреквентен Опсег : FM : 88-108 MHz,СУМ : 530-1600 KHz Моќност : 2 x AA батерии (Батерија, Не се Вклучени) Големина : 9.5 x 5.8 x 2cm / 3.74 x 2.28 x 0.79 инчен Пакет Тежина : 73g Количина : 1pc Пакет се вклучени : 1 x Преносни AM/FM Мини Радио (Батерија, Не се Вклучени).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат