• Неодамнешно
Ретро Радио, FM Мулти-Бенд, Соларни Радио, MP3 Player Појас, Погоден за Надвор, Дома, Дневна Соба, Студија,Црвена

Ретро Радио, FM Мулти-Бенд, Соларни Радио, MP3 Player Појас, Погоден за Надвор, Дома, Дневна Соба, Студија,Црвена

Buyers rating:
DEN 542.40

Количина на стоки

Супер светло светло : сензор за Движење читање светлина, оваа итни светло радио може да се спасувач за време на ураганот.Во овој случај, тоа го прави смисла да се избере овој сестран и издржливи времето радио.Ултра-светли 3 режими на светло : Купи нашите времето радио, ќе треба тројно да се забавуваат, ова чудак светло радиото е опремено со ултра-светли 3 режим на светло (далеку/блиску зрак), која е посветла од други обични итни светло радија на пазарот.Уникатен сензор за движење дизајн : Низ илјадници истражувања и експерименти, ние дизајниравме повеќе хуман читање светлина за вас.Максимална капацитетот на батеријата : Со овој итни радио, ќе имаат до 30 часот на радио време.Дури и ако постои една моќ прекинување, вие се уште можете да го користите овој временски светло радио за полнење на вашиот телефон за да останете во допир со надворешниот свет.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, може да се е-мејл мене и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат