• Неодамнешно
Arlington Индустрии 8161 Ѕид Плочи, Бела

Arlington Индустрии 8161 Ѕид Плочи, Бела

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Комплет вклучува монтажа блок со вграден-во електричната кутија, Н.М кабел конектор, и 4 навртки.Брзо и лесно да се инсталира по обвивка е нагоре.Текстура, paintable површината.Вграден-во електричната кутија дизајн обезбедува УЛ наведени инсталација.Обвивка Тип : Рамни Површини.Собрани Висина : Рамен.Облик : Octagon.Боја : Бела.Материјал : Пластика.УЛ Наведени.АДС Наведени.Времето Отпорни.Собрани Длабочина : 1/2 во.Кутија Тип : Ѕид.Собрани Ширина : 6-5/8 во.Примена : Вграден-Во Кутија за Рамни Површини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Greenfield B24BRS Штекер Кутија, Бронза
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Greenfield B24BRS Штекер Кутија, Бронза

Направен во U S A УЛ Наведени, Водоотпорна.Diecast алуминиумска легура, Трајни powdercoat заврши.Отпорен на корози

DEN 127.20