• Неодамнешно
Морис 36710 Круг 4-Дупки Водоотпорна Кутија Продолжување

Морис 36710 Круг 4-Дупки Водоотпорна Кутија Продолжување

Buyers rating:
DEN 438.72

Количина на стоки

4" Круг Водоотпорна Кутија Екстензии - Нашите Прав Обложени Електрични Продолжување го задржува влага надвор.Прав Обложени Електрични Проширувањето 15.8 Кубни Инчи Капацитет - 1-1/2" Длабоко.Вклучува Затворање Приклучоци.Лесна Умре Фрлија Алуминиум.Прав Грб Заврши.Поединечно Се Намали Завиткани Пакување.c ULus Наведени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Greenfield B24BRS Штекер Кутија, Бронза
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Greenfield B24BRS Штекер Кутија, Бронза

Направен во U S A УЛ Наведени, Водоотпорна.Diecast алуминиумска легура, Трајни powdercoat заврши.Отпорен на корози

DEN 127.20