• Неодамнешно
3dRose Anne Marie Baugh - ноќта на Вештерките - Симпатична Портокалова и Црна ноќ на Вештерките Мачки и Точки на Моделот - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325450_6)

3dRose Anne Marie Baugh - ноќта на Вештерките - Симпатична Портокалова и Црна ноќ на Вештерките Мачки и Точки

Buyers rating:
DEN 334.80

Количина на стоки

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Симпатична Портокалова и Црна ноќ на Вештерките Мачки и Точки на Моделот Светлина Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Greenfield C1RBRS Водоотпорна Маска, Бронза
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Greenfield C1RBRS Водоотпорна Маска, Бронза

Направен во U S A Водоотпорна.УЛ Признати.Издржливи во прав грб заврши.Отпорен на корозија.Заврши својата

DEN 70.80