• Неодамнешно
Њуарк Жица 0300261 MG Нерѓосувачки Челик Лемење Сито Const, 400 Мрежа, 37 хм, 3

Њуарк Жица 0300261 MG Нерѓосувачки Челик Лемење Сито Const, 400 Мрежа, 37 хм, 3

Buyers rating:
DEN 2231.52

Количина на стоки

Нерѓосувачки челик рамка /нерѓосувачки челик крпа.Вкупна висина - полна височина 1 3/4".Длабочината на платно - полна височина 1 1/4".Секој тест сито се добива со сериски број, воспоставување и обезбедување на следливоста на мерењата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат