• Неодамнешно
Загреан Ракавици за Мажи Жени Батерија Водоотпорен, Зимски Ракавици Облоги за Raynaud, Тенка Загрева Ракавици за Ски Пешачење

Загреан Ракавици за Мажи Жени Батерија Водоотпорен, Зимски Ракавици Облоги за Raynaud, Тенка Загрева Ракавици

Buyers rating:
DEN 2639.76

Количина на стоки

Совршен за луѓето со слаба циркулација и вкочанети зглобови.5-7 часови и задоволување на потребите на страна на топло, надолу до -20°C.Батерија загрева ракавици се стимулира циркулацијата на крвта во вашите раце.Совршен за луѓето со слаба циркулација и вкочанети зглобови.4 V ternary плус кобалт батерија која има добиено известување од FCC/UL/CE одобрување, подобро празнење ефикасност отколку обичните литиум батерии на ниски температури,дозволувајќи им на батеријата загрева ракавици за да работат до 2.MATKAO е компанија посветена на дизајн и производство на отворено класа зимски ракавици, со цел да се обезбеди тенка загрева ракавици погоден за ладното време уште може да обезбеди топлина, оваа зима загрева ракавици облоги со предвид за топлина, удобност, така што ќе може да продолжи да ги задржи вашите раце топли во зимските, а вие може да уживате во скијање, велосипедизам, лов и други активности на отворено.Постојат 5 слоеви не се лизга материјал на дланката на раката, добро против пролизгување и нема да се појави леплива, дали за Ски Работа Голф, Пешачење или возење, можете лесно да управуваат.Боја : 02black | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. 【Windproof и водоотпорен & влага-wicking и брзо сушење】 Загрева ракавици за мажи жени батерија водоотпорен надворешниот слој е направен од windproof и водоотпорен материјал, загрева ракавици облоги се дише и удобно волна материјал, со влага wicking и брзо сушење функција, со удобност и топлина на рацете во ладна зима. 【Екстра-долг режим на & 3-чекор температура прилагодување】Батерија загрева ракавици користите 2200m Ah 7.Совршен за оние кои работат во студ. 【Гаранција и сервис и професионални услуги на клиентите】Нашите MATKAO бренд е почитување на клиентите прво, сите наши адвокатско и женска загрева ракавици имаат професионална услуга по продажбата.MATKAO загрева ракавици од ракавици, полначи, акумулатори, греење жица и други аспекти на секој линк од топлина и удобност на истражување и дизајн, целта е да се овозможи зима љубовници, и да уживаат во радоста на зима, но, исто така, се чувствуваат топлината. 【Екран на допир & носат-отпорни, & не се лизга】Загрева ракавици употреба проводници СТП на палецот и индекс на прстот, кој има посилна отпорност на триење и екран осетлив на допир перформанси отколку обичните проводници крпа, па лесно можете да го допрете екранот на вашиот телефон и i Pad без полетување на екранот на допир ракавици во студена зима.Кажете збогум на ладни раце!Особено на прсти може да ви даде повеќе топлина.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.MATKAO е компанија посветена на дизајн и производство на отворено класа зимски ракавици, со цел да се обезбеди тенка загрева ракавици погоден за ладното време уште може да обезбеди топлина, оваа зима загрева ракавици облоги со предвид за топлина, удобност, така што ќе може да продолжи да ги задржи вашите раце топли во зимските, а вие може да уживате во скијање, велосипедизам, лов и други активности на отворено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Smartwool Доктор Ски Медиум Sock 2021
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Smartwool Доктор Ски Медиум Sock 2021

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мрежа,Најлон,Elastane,Merino Волна.Sock Висина

DEN 648.00
Зимски Топли Ракавици Мажи Жени екран осетлив на допир Отпорен на Вода Texting Термички за Трчање, возење Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зимски Топли Ракавици Мажи Жени екран осетлив на допир Отпорен на Вода Texting Термички за Трчање, возење Велосипед

Полиестер 【Ткаенина】 Изградени со памук полиестер spandex, thinsulates Изолација, зимски ракавици заклучување

DEN 1533.60