• Неодамнешно
Топ Спорт Црвено Брзина Скок Јажиња за Фитнес, Дом Салата, Вежбање, Вежбање & Бокс

Топ Спорт Црвено Брзина Скок Јажиња за Фитнес, Дом Салата, Вежбање, Вежбање & Бокс

Buyers rating:
DEN 228.00

Количина на стоки

На Топови Спортски црвено брзина скокаат јаже функција лесен дизајн тежина од околу 5 унци.Нашите скокаат јаже должини се разликуваат од 8 метри до 10 метри.Дизајниран со contoured и texturized рачки за лесна контрола контрола.Карактеристики топката имајќи swivels да се обезбеди непречено вртење.Карактеристики најлонска палто за лесно ракување.Топ Спорт брзина јажиња се дизајнирани за издржливост, флексибилност и брзина.Лесен дизајн со лесна контрола пластични contoured се справува со таа карактеристика топката имајќи swivels да се обезбеди непречено вртење.Најлон обложени црвено кабли се специјално дизајнирани за да се спротивстави на kinking да се направи вашиот скокање што е можно поудобно.Овие брзина јажиња се совршени за вежбање, спортски тренинг и насловна фитнес.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кормилари Јаже Јава јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кормилари Јаже Јава јаже

⚡ТЕШКИ БУЛ ЈАЖЕ– Нашите сопствени бул јаже е направен од материјал Полипропилен и исклучително сигуре

DEN 887.76
САС Брзина Јаже Скокаат Јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САС Брзина Јаже Скокаат Јаже

ТОА Е најдобрите ФИТНЕС АЛАТКА Најдобри кардио тренингот, промовира најголемата количина на губење на

DEN 167.76
JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш

Аларм за постигнување секојдневно вежба целМожете да поставите предупредувања за скок контра, тајмер,

DEN 2851.44
Професионални Сунѓерот Скокаат Јаже Електронски Шалтер Прилагодливи Брзо Брзо Пребројување На Јаже Скокнеш Жица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Сунѓерот Скокаат Јаже Електронски Шалтер Прилагодливи Брзо Брзо Пребројување На Јаже Скокнеш Жица

[Непречено и Брзо] : топката имајќи систем се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други

DEN 95.76