• Неодамнешно
LED Светло До Скокаат Јаже за Деца и Возрасни - 9.19 FT Вежба Скокање Јажиња со Око-Фаќање на LED Светла за Девојки и Момчиња Фитнес&Ноќ Партија Услуги

LED Светло До Скокаат Јаже за Деца и Возрасни - 9.19 FT Вежба Скокање Јажиња со Око-Фаќање на LED Светла за

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

【Најкул Led Светла Скокаат Јаже во Ноќта】Уживаат светлосно шоу со нашите светне скокаат јаже.И shinning светла прави скокнеш повеќе интересен отколку традиција скокни јаже , децата ќе го сакам скокнеш секој ден.Визуелно уживање со здрав спорт, prefect изберете играчки за деца.Еден копче за контрола на светла, лесно да го прави вашиот ноќ скокаат повеќе забава. 【Висок Квалитет Скокаат Јаже за Деца】, Како и други високо-квалитетни фитнес скокнеш јажиња, таа ги има сите квалитети!Се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други фитнес јажиња, тоа обезбедува стабилна и опуштено ротација. 【Голем Фитнес Подарок Играчка за Деца】LED светла ја прави скок скокнеш повеќе интересен отколку традиција скокни јаже, тоа е многу лесно да се фати деца очите, тие ќе се лесно да падне во љубов со фитнес и скокаат јаже.Визуелно уживање со здрав спорт, prefect изберете играчки за деца. 【Им даде Одличен Тренинг】 во Потрага за внатрешна или надворешна играчки за да се намали екранот време и зголемување на активна забава?Скокање јаже не е само забава, тоа е се покажа за подобрување на cardiopulmonary функција, забрзување на метаболизмот, и вежбање на главните мускули. 【Најдобар Подарок за Деца】светне скокни јаже е навистина кул и специјален подарок.Во лето ден ноќ, led светло шоу ќе биде многу популарна за деца.Во дополнување, дали на Децата е Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, неговиот /нејзиниот Роденден, или во секојдневниот живот,ПРЕДВОДЕНА скокни јаже е прекрасно подароци изберете.Опис : Име : LED Светло До Скок Rope Material : ABS+Оптички влакна rope Battery : 4*АА батерии, не included Rope должина : 2.8 M/9.19 ft Color : розова, портокалова, blue Package се вклучени : 1*LED Светло До Скокаат Јаже.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Професионални Сунѓерот Скокаат Јаже Електронски Шалтер Прилагодливи Брзо Брзо Пребројување На Јаже Скокнеш Жица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Сунѓерот Скокаат Јаже Електронски Шалтер Прилагодливи Брзо Брзо Пребројување На Јаже Скокнеш Жица

[Непречено и Брзо] : топката имајќи систем се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други

DEN 95.76
JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш

Аларм за постигнување секојдневно вежба целМожете да поставите предупредувања за скок контра, тајмер,

DEN 2851.44
Кормилари Јаже Јава јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кормилари Јаже Јава јаже

⚡ТЕШКИ БУЛ ЈАЖЕ– Нашите сопствени бул јаже е направен од материјал Полипропилен и исклучително сигуре

DEN 887.76