• Неодамнешно
AUNMAS Фитнес Скокни Јаже, Електрично Прилагодливи Прозрачна 280cm / 9.2 ft Долго Универзална Скокаат Јаже за Вежбање

AUNMAS Фитнес Скокни Јаже, Електрично Прилагодливи Прозрачна 280cm / 9.2 ft Долго Универзална Скокаат Јаже за

Buyers rating:
DEN 441.36

Количина на стоки

Прилагодлива Должина : Секој јаже скокнеш е 280cm / 9.2 ft долго, лесно да се прилагоди на должината.Погоден за сите височини.Родителите може да уживаат во забава, спорт со вашите деца.Погоден за Сите Луѓе : Секој може да почне јаже скокнеш во секое време, насекаде.Тоа е едноставен и ефикасен и може да ви помогне да останете здрави, телесната тежина и зголемување на издржливост.Осветлете Јаже Скокнеш во текот на Ноќта : Не само фитнес јаже скокнеш, но исто така светлосно шоу.На светкави LED создава прекрасна светлосно шоу во темница.Тоа е многу погоден за децата вежби и игри.Одличен Фитнес Играчки за Деца : LED светла се направи јаже скокнеш повеќе интересен отколку традиционалните скокнеш јажиња.Тоа е лесно да се привлечат децата внимание и да се избере совршена играчка за деца.Безбедност Забава Играчка : На јаже е изработен од ABS материјал, кој е издржлив и не ќе биде лесно да се изгуби.Дршката е не се лизга и пот доказ, и деца можат да уживаат во safe вежба.Функција : 1. Прилагодлива Должина : Секој јаже скокнеш е 280cm / 9.2 ft долго, лесно да се прилагоди на должината.Погоден за сите височини.Родителите може да уживаат во забава, спорт со вашите деца.2. Безбедност Забава Играчка : На јаже е изработен од ABS материјал, кој е издржлив и не ќе биде лесно да се изгуби.Дршката е не се лизга и пот доказ, и деца можат да уживаат во safe вежба.3. Осветлете Јаже Скокнеш во текот на Ноќта : Не само фитнес јаже скокнеш, но исто така светлосно шоу.На светкави LED создава прекрасна светлосно шоу во темница.Тоа е многу погоден за децата вежби и игри.4. Одличен Фитнес Играчки за Деца : LED светла се направи јаже скокнеш повеќе интересен отколку традиционалните скокнеш јажиња.Тоа е лесно да се привлечат децата внимание и да се избере совршена играчка за деца.5. Погоден за Сите Луѓе : Секој може да почне јаже скокнеш во секое време, насекаде.Тоа е едноставен и ефикасен и може да ви помогне да останете здрави, телесната тежина и зголемување на издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Скокнеш Rope Material : ABSGross Тежина : Околу. 130g / 4.6 oz Size : Должина 2800mm / 9.2 ft Battery : 4 х АА Батерија (Не се Вклучени) Пакет Листа : 1 x Скокнеш Rope Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои грешки.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Skipping Rope
Material:
ABS
Gross Weight:
Approx. 130g / 4.6oz
Size:
Length 2800mm / 9.2ft
Battery:
4 x AA Battery (Not Included)
Package List:
1 x Skipping Rope :
Manual measurement, please allow some errors. :

Купувачи како што сакаат

САС Брзина Јаже Скокаат Јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САС Брзина Јаже Скокаат Јаже

ТОА Е најдобрите ФИТНЕС АЛАТКА Најдобри кардио тренингот, промовира најголемата количина на губење на

DEN 167.76
JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш

Аларм за постигнување секојдневно вежба целМожете да поставите предупредувања за скок контра, тајмер,

DEN 2851.44
Кормилари Јаже Јава јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кормилари Јаже Јава јаже

⚡ТЕШКИ БУЛ ЈАЖЕ– Нашите сопствени бул јаже е направен од материјал Полипропилен и исклучително сигуре

DEN 887.76