• Неодамнешно
AUNMAS Јаже Скокнеш, Двојна Цел Горење Калории Cordless Јаже Скокнеш Двојно Имајќи Физичка Вежба: за Мажи Жени за Внатрешна Отворено

AUNMAS Јаже Скокнеш, Двојна Цел Горење Калории Cordless Јаже Скокнеш Двојно Имајќи Физичка Вежба: за Мажи Жени

Buyers rating:
DEN 693.60

Количина на стоки

Согорување на Калории : јаже Скокнеш ви обезбедува со сите горење калории придобивките од традиционалните јаже скокнеш, но без јаже отпор.Идеален за професионалци или домашни корисници кои се бараат за најефикасна вежба метод.Широк Applicatioons : Професионални cordless јаже скокнеш не го окупира просторот, лесен за употреба и носат.Неограничен од местото, тоа може да се користи во канцеларија, спална соба, дневна соба, и на отворено.Премиум Материјал : јажето тело е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, со што ќе не јазол и не entangle за време на вежбање, така што ќе имаат подобар спортски искуство.Физички Вежби : долготрајната употреба може да се подобри издржливоста, елиминирање на телесните масти и вишокот на масти, подобрување на скокање моќ, и да се направи повеќе и повеќе чувствителни.Удобно да го Користите : рачката има пена надвор, удобно да се одржи, не е лесно да се лизга, се апсорбираат потта на вашата дланка, и секогаш се одржи удобно спортски искуство.Функција : 1. Премиум Материјал : јажето тело е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, со што ќе не јазол и не entangle за време на вежбање, така што ќе имаат подобар спортски experience2. Физички Вежби : долготрајната употреба може да се подобри издржливоста, елиминирање на телесните масти и вишокот на масти, подобрување на скокање моќ, и да се направи повеќе и повеќе чувствителни.3. Широк Applicatioons : Професионални cordless јаже скокнеш не го окупира просторот, лесен за употреба и носат.Неограничен од местото, тоа може да се користи во канцеларија, спална соба, дневна соба, и на отворено.4. Удобно да го Користите : рачката има пена надвор, удобно да се одржи, не е лесно да се лизга, се апсорбираат потта на вашата дланка, и секогаш се одржи удобно спортски искуство.5. Согорување на Калории : јаже Скокнеш ви обезбедува со сите горење калории придобивките од традиционалните јаже скокнеш, но без јаже отпор.Идеален за професионалци или домашни корисници кои се бараат за најефикасна вежба метод.Спецификација : Предмет Тип : Скокнеш Rope Material : PVCWeight : Прибл. 313g/11.0 oz Function : Фитнес, Слободни Weight Applicable Пол : Unisex Applicable Возраст : Сите Ages Applicable Повод : Внатрешна и Outdoor Features : Едноставен, Силни, Отпорни на Абење и Издржливи Пакет Листа : 1 x Скокнеш Rope2 x Јаже Скокнеш се Справи.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Skipping Rope
Material:
PVC
Weight:
Approx. 313g/11.0oz
Function:
Fitness, Free Weight
Applicable Gender:
Unisex
Applicable Age:
All Ages
Applicable Occasion:
Indoor and Outdoor
Features:
Simple, Strong, Wear Resistant and Durable
Package List:
1 x Skipping Rope :
2 x Skipping Rope Handle :

Купувачи како што сакаат

Професионални Сунѓерот Скокаат Јаже Електронски Шалтер Прилагодливи Брзо Брзо Пребројување На Јаже Скокнеш Жица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Сунѓерот Скокаат Јаже Електронски Шалтер Прилагодливи Брзо Брзо Пребројување На Јаже Скокнеш Жица

[Непречено и Брзо] : топката имајќи систем се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други

DEN 95.76
Кормилари Јаже Јава јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кормилари Јаже Јава јаже

⚡ТЕШКИ БУЛ ЈАЖЕ– Нашите сопствени бул јаже е направен од материјал Полипропилен и исклучително сигуре

DEN 887.76
САС Брзина Јаже Скокаат Јаже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САС Брзина Јаже Скокаат Јаже

ТОА Е најдобрите ФИТНЕС АЛАТКА Најдобри кардио тренингот, промовира најголемата количина на губење на

DEN 167.76
JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JWDYA Скокаат Јаже Дигитален Бројач за Внатрешна/Надворешна Фитнес Тренинг Бокс Прилагодливи Калории Јаже Скокнеш

Аларм за постигнување секојдневно вежба целМожете да поставите предупредувања за скок контра, тајмер,

DEN 2851.44