• Неодамнешно
РЕ&AR Подесување Крстот Бар за ФОЛКСВАГЕН Caddy Макси 2007-2021 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Алуминиумски Сива

РЕ&AR Подесување Крстот Бар за ФОЛКСВАГЕН Caddy Макси 2007-2021 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот

Buyers rating:
DEN 1320.00

Количина на стоки

Само Погодна за "ФОЛКСВАГЕН" Caddy Макси 2007-2021. Ако постои јаз помеѓу багажник на покривот и на покривот на возилото, овој производ е компатибилен за вашето возило.Покрај тоа, овој модел е компатибилен за вашето возило ако покривот рек е во непосредна близина на таванот.Производот може да биде лесно да се инсталира со прикачување од врвот на покривот полици во непосредна близина на таванот.Можете да го носат на вашиот производи безбедно бидејќи покривот полици се цврсто на покривот шини.Друга важна карактеристика е врската со возило од погоре.На овој начин, може да се користи лесно и без притискање на покрив).Превозот : 2-3 дена.ПОКРИВОТ ПОЛИЦИ *Нашите производи произведени од елоксирани алуминиумски 1 квалитет на алуминиум суровина. *Производот е 100% компатибилен со вашиот автомобил со работата на нашата R&D тим. *Сите продажни од нашата продавница се под гаранција на Accessorypart бренд, а производот има 15-ден неоштетени врати / размена гаранција.Производот е гарантирана за 2 години. *Ние ќе ја испрати на собранието опрема заедно со производот пакет.Пакет се Вклучени : -2 Парчиња Сива Елоксирани Обложени Алуминиум, -2 Фитили, -сврзувачки елементи за 1 Set-Тоа се состои од 4 ABS пластика капи. *1 поставен е за вкупно максимум транспорт 75 кг. *NOcutting - БЕЗ дупчење потребни за инсталација. *Нејзините собрание е многу едноставна, вие не треба да одат во било која услуга и да платат дополнителна такса.Можете лесно може да се соберат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

accessorypart Крстот Бар за Хонда Одисеја 2003-2008 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Алуминиумски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

accessorypart Крстот Бар за Хонда Одисеја 2003-2008 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Алуминиумски

Само Погодна за Хонда Одисеја 20032008 Ако постои јаз помеѓу багажник на покривот и на покривот на возилото,

DEN 2830.32