• Неодамнешно
Inwerang 5MP РОЕ IP Security Скриени Шпион Камера, 3.7 милиметри Широк Агол Pinhole Леќа , Затворен ПИР Домување Шпион Камера, (Plug&Play со Hikvision Рое NVR), 940nm Невидливи IR-Led диоди, 10m Ноќ Виз

Inwerang 5MP РОЕ IP Security Скриени Шпион Камера, 3.7 милиметри Широк Агол Pinhole Леќа , Затворен ПИР Домување

Buyers rating:
DEN 911.76

Количина на стоки

IP РОЕ Безбедност шпион камера ПИР Детектор на Движење, 5 MP High definition резолуцијата мини камера со висока чувствителни interline трансфер 1/2.7" сензор кој може да носи остри и светли слики.Оваа IP РОЕ тајна камера изгледа како аларм сензор, па никој не го знае, тоа е надзор на камерата и го следи сè откако е инсталиран.Работа со Hikvision ,Dahua ,Uni View,XM, Amcrest NVR/РОЕ NVR.Поддршка HTTP, TCP/IP, IPv4, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Филтер, PPPOE, DDNS и Мулти-Јазик.Поддршка за Далечинска Контрола од страна на Веб Прелистувачот(IE,Firefox,Safari и Chrome Прелистувачот) Поддршка Моќ АПЛИКАЦИЈА за паметен Телефон (i OS и Андроид).3.7 мм Pinhole леќа,Широк агол на приказот за лесно и лесен за инсталација, IR ноќ визија растојание е 33ft.Изградена во скриена ноќ визија : Усвојување 48pcs 940nm Невидливи IR LED и IR ноќ визија растојание е 33ft, IR-Led диоди во овие камери работи на 940nm фреквенција и НЕ емитираат црвен сјај.Ова ги прави невидливи во темно и е најдобриот избор за тајните надзор системи.Inwerang 5 MP РОЕ IP Security Скриени Шпион Камера, 3.7 милиметри Широк Агол Pinhole Леќа, Затворен ПИР Домување Шпион Камера, (Plug&Play со Hikvision Рое NVR), 940nm Невидливи IR-Led диоди, 10m Ноќ Визија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување

НАЈГОЛЕМИОТ ИНФРАРЕД БИНОКУЛАРНА ВИЗИРОТ – просечната скриени шпион камера finders се со големина на НАС

DEN 839.76
Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28
WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.00