• Неодамнешно
Мини Скриени Шпион Камера Преносни Мали 1080P Безжични Камери со Ноќ Визија и Движење Откривање за Nanny/Housekeeper, Безбедност Спортски Камера. (Црно-0GB)

Мини Скриени Шпион Камера Преносни Мали 1080P Безжични Камери со Ноќ Визија и Движење Откривање за Nanny/Housekeeper,

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

【МИНИ СКРИЕНИ ШПИОН КАМЕРА】Овој полицаец снимач (0.87 во 0.7 оз коцка) е супер лесен за користење, преносни џеб тело камера , лесно да се скрие некаде, што го прави совршено работат како home security камера или housekeeper/nanny cam/пет камера без привлекување ничие внимание и нема Wi Fi е потребно (поддржува T-Flash картичка МАКСИМУМ 32 GB која не е вклучена). 【НОЌ ВИЗИЈА s нормален феномен.Видео формат/ кодирање : AVI / M-JPEG Резолуција сооднос : 1280 X720 P и 1920 X1080 P 30 fps Mode за преземање на слики : 12 MP(4032 X3024) Слика пропорција : 4 : 3 Support 4/8/16/32 GB Micro SD card Built-во литиум батерија 180m Ah, работното време за 80 минути во 1080p 30fps Charging напон : DC-5 VSupport систем : Windows me/2000/XP/2003 Vista;Mac os;Linux20ft ноќ визија далечина.ПРЕДУПРЕДУВААТ НАГОРЕ.Ако сте во можност да го вклучите камерата, ве молиме да ги SD картичката надвор, РЕСЕТИРАЊЕ и обидете се повторно.Шпион камера може да биде малку топло во работа, тоа е нормален феномен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28
Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување

НАЈГОЛЕМИОТ ИНФРАРЕД БИНОКУЛАРНА ВИЗИРОТ – просечната скриени шпион камера finders се со големина на НАС

DEN 839.76
Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 887.00 928.80