• Неодамнешно
Камерата нема WiFi е Потребно - Мини Тело Камера за Видео Рекордер - Камера Движење се Активира - Nanny Мали Камери - Мала Камера - Мали Безбедносна Камера за Дома и за Стат

Камерата нема WiFi е Потребно - Мини Тело Камера за Видео Рекордер - Камера Движење се Активира - Nanny Мали

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

★[Ултра HD 1080 P , широк агол леќа]:Совршен погоден за носене МИНИ дизајн, Со својата 1080 P и 130-степен широк агол леќа, на A3 може да се фати на детали јасно, ви даваат подобра идеја за она што се случува во собата. ★[Долго време ] : Ова тело камера доаѓа со вграден-во високо-квалитетни 1100m Ah литиум јонска батерија, која може да обезбеди 6 часа на видео снимање .Покрај тоа, можете да вметнете ја во преносни батеријата и да го продолжите снимањето за повеќе од 30 часа;Или можете да ги вметнете на камерата во USB полнач за да ја задржи го. ★[Лесен за употреба]:Лесно да работат и два чекори за да снимате,еден клик снимање.телото камерата има три копчиња, еден за видео, еден за прекинувачи/слики. ★[Ултра Мини тело 90 степени ротирачки камера]:Видео Рекордер (3.74 инчи, мерење само 3 унци), 90° ротирачки камерата е лесно да се пука, и хоризонтални и вертикални фотографии се погодни за нечија желба,задниот клип и виси дупка се дизајнирани да бидат лесно исечени во џеб/јака/пренослив, тоа исто така може да се користи како USB micro-SD читач на картички. ★[Мулти-функција микро-камера] : На A3 мини камерата може да се користи скоро секаде, без разлика дали дома, во канцеларија, во магацински простор,Во аголот од дворот или продавницата, или дури и како автомобил камера или антенски камера.камерата поддржува микро SD картичка до 128 GB(SD-картичката не се вклучени во производот);ве Молиме да го користите бренд голема брзина (10 или над) микро SD картичка.Квалитет загарантирана,30-ден наплата на гаранција и 1-годишна ограничена гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат