• Неодамнешно
Шпион Моќ Банка Камера, 1080P HD 5000mAh Преносни Скриена Камера, Безбедност, Надзор Камера за Дома и во Канцеларија, Nanny Камера со Ноќно гледање, Долго Време/Јамка Снимање,

Шпион Моќ Банка Камера, 1080P HD 5000mAh Преносни Скриена Камера, Безбедност, Надзор Камера за Дома и во Канцеларија,

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

Совршен подарок за вашите пријатели или семејството. Притиснете го копчето за кратко време, на црвено светло ќе флеш еднаш, што значи дека кам има преземено слика и се чуваат во картон.Ве молиме да се подготви SD-картичка (не се вклучени) пред употреба.Овие посебни IR светла се целосно невидлив за човековите очи.Поддршка работа додека се полни.Само SD-картичката е доволно.Лесно да се Носат & Употреба.Ако ви се исполнат било какви проблеми при користење на оваа власт банка камера, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас.Аудио снимка не е поддржан поради Федералниот Закон и политика.Оваа камера, исто така, има 1080 P видео резолуција. 【Моќ Банка Скриена Камера 】 Тоа е вистинска моќ банката што може да ви наплати било која од вашите уреди, како и неговата посебна карактеристика е тоа што има вграден-во high-definition камера, која е тешко да се најде.Тоа може да се обезбеди за 12 часа, работното време по целосно наполнета. 【Сигурен Услуги на Клиентите 】, Ние се грижиме за нашите клиенти и нивното задоволство.Може да се стави тоа во вашата торба и го носат до каде што сакате.Инструкции на Моќ Банка Камера : 1.Рекорд или полнење на телефонот на пригоден начин. Притиснете го копчето за 4 до 5 секунди, потоа на црвено светло продолжува, а камерата е во режим на чекање.Неговите слики се многу јасни, така што можете да го видите секој детали.Тоа е мала тежина и преносни за на отворено.Комбинацијата дизајн го прави камерата многу тешко да се забележи.Моќ Банка & Камера.Одличен избор за вас, кои треба удобен скриена камера.Вие само треба да внесете SD картичка за да почне циклусот на снимањето.Моќ извира покриени од еден ден.Визија Ноќ.Голем Капацитет На Батеријата.По целосно наполнета, го поддржува околу 12 часа на снимањето.Високо пренослива и може да се земе тоа да се на различни места.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Исто така, можете да ги следите вашиот дом или канцеларија со оваа камера, и да снимате она што го сакате.Ве молиме целосно полнење на камерата и формат на вашиот SD картичка пред да ја користите.Поддршка на снимањето додека се полни.Ви нудиме одлична слика дури и во темни средина.Вие само треба да внесете SD картичка (Не се вклучени) лесно да се сними она што го сакате, насекаде и во секое време. 【Поголем Капацитет на Батеријата 】 моќ банка камера има голем капацитет на батерија на 5000m Ah.Нема потреба да се грижите за недостаток на електрична енергија од вашите уреди. 【Ноќ Визија и High-Definition 】 Со инфраред ноќ визија на оваа камера, сеуште можете да се преземат слики или видео записи во текот на ноќта. 【Лесен за Употреба 】 моќ банка камерата е многу едноставен за употреба. (Забелешка : Аудио снимка не е вклучена поради политика.Без Wi-Fi потребно.Зошто да се одбере оваа Скриена Моќ Банка Камерата? 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.00
Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 887.00 928.80