• Неодамнешно
Скриени-Камера Детектор на самоодбрана Keychain - Личен Аларм за Жените Безбедност, 130DB Безбедност Аларм, Шпион Леќа Пронаоѓач, 250mAh Батеријата Напојува од Сирената

Скриени-Камера Детектор на самоодбрана Keychain - Личен Аларм за Жените Безбедност, 130DB Безбедност Аларм,

Buyers rating:
DEN 911.76

Количина на стоки

МИР НА УМОТ РЕШЕНИЕ : Работи како што се камерата пронаоѓач и личен аларм.Купи еден добие две функции.Тоа е прифатлива и преносни самоодбрана алармот да се заштити вашата безбедност, им даде на вашиот голема помош за итни работи.Најдобрата Скриена Камера Детектор.Лесно да се лоцира секој шпион на камерата леќи на камерата брзо и веднаш.Нема камера може да се скрие, да гледате или да снимите вашите приватни моменти.USB Полнење на Батеријата : Тоа е вграден-во со батерија 250m Ah литиум батерија, до 1 години мирување и 180mins на алармот. 130 DB Безбедност Итни Аларм За 180mins : Со уво-пирсинг звук за да го привлече вниманието дури и 300 метри одалеченост кога сте во опасност.До 180 минути на континуиран звук за да се обезбеди итна употреба.Лесни s.Полицијата и безбедноста советници препорачуваме корисникот на самоодбрана keychain за да се минимизира заканата од напад, силување, животински напад и непристојни телефонски повици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28
WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.00