• Неодамнешно
Shiwaki Мини IP Камера Безжичен WiFi 1080P се Спомене Сензор Cam Ноќ

Shiwaki Мини IP Камера Безжичен WiFi 1080P се Спомене Сензор Cam Ноќ

Buyers rating:
DEN 706.08

Количина на стоки

Примена : може да се стави на камерата во аголот на дом, канцеларија, магацин, продавница, двор, градина, дури и во вашата или на вашата јака. : Опремени со инфраред Led диоди, без осветлување, овој дом мини камера ви овозможува фантастична ноќ искуство дури и во теренот темнината и целосна заштита за да се види целата соба на ноќ - не се само ограничени на вниманието гледате во секое време на денот или ноќта.Тоа, исто така, може да се користат за продавници, сала за состаноци, итн.HD Камера : Со 150°широк агол леќа, зашеметување HD видео 1080p квалитет, со висока резолуција во живо стриминг испорачува ќе јасна слика со повеќе детали за да знаат што се случува кога сте подалеку.Wifi конекција : Со лесно Wi Fi конекција за да пристапите до, може да се живее стримувате сите ваши видео записи преку паметен телефон или таблет Стан за далечински видите кога ќе го напуштат домот.Да се внимава на вашиот дом , канцеларија или семејството како housekeeper или дадилка камери.Мулти режим : Јамка снимање; Вграден "жешко" место за мониторинг; IP далечински управувач; Движење откривање на снимањето.Опис : - Пријава : Вие не може да се стави на камерата во аголот на дом, канцеларија, магацин, продавница, двор, градина, дури и во вашиот џеб или на вашата јака. - HD Камера : Со 150°широк агол леќа, зашеметување HD видео 1080p квалитет, со висока резолуција во живо стриминг испорачува ќе јасна слика со повеќе детали за да знаат што се случува кога сте подалеку. - Ноќ : Опремени со инфраред Led диоди, без осветлување, овој дом мини камера ви овозможува фантастична ноќ искуство дури и во теренот темнината и целосна заштита за да се види целата соба на ноќ - не се само ограничени на вниманието гледате во секое време на денот или ноќта.Тоа, исто така, може да се користат за продавници, сала за состаноци, итн. - Мулти режим : Јамка снимање; Вграден "жешко" место за мониторинг; IP далечински управувач; Движење откривање на снимањето. - Wifi конекција : Со лесно Wi Fi конекција за да пристапите до, може да се живее стримувате сите ваши видео записи преку паметен телефон или таблет Стан за далечински видите кога ќе го напуштат домот.Да се внимава на вашиот дом , канцеларија или семејството како housekeeper или дадилка камери.Спецификација : - Материјал : алуминиумски+пластика - Size : 40x40x15mm/1.57x1.57x0.59inch - Резолуција : 1080 P - СТАН Поддршка : за Android/за - ТФ-Картичка : Support Package Вклучува : 1 Парче Мини Wi Fi Camera1 Парче USB Cable1 Парче Заградата Holder Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

- Material:
alloy+plastic
- Size:
40x40x15mm/1.57x1.57x0.59inch
- Resolution:
1080P
- APP Support:
for Android/for
- TF Card:
Support
Package Includes:
1 Piece Mini WiFi Camera :
1 Piece USB Cable :
1 Piece Bracket Holder :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување

НАЈГОЛЕМИОТ ИНФРАРЕД БИНОКУЛАРНА ВИЗИРОТ – просечната скриени шпион камера finders се со големина на НАС

DEN 839.76
Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28