• Неодамнешно
ZHIXIA Мини Скриена Камера, 1080P 4K Висока Дефиниција Мали Безжични IP Камера со 1000mAh Батеријата, Ноќта на Движење и Движење Откривање, Надзор Камери за Внатрешна/Home

ZHIXIA Мини Скриена Камера, 1080P 4K Висока Дефиниција Мали Безжични IP Камера со 1000mAh Батеријата, Ноќта

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

[ГОЛЕМО ИСКУСТВО] Безжичен Wi Fi 4 K камера, со 6x 940nm infared Led диоди до 3-5 метри далечина, 1080 P висока defination резолуција на видео записите, 150° широк агол леќа. [ДВИЖЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ на АЛАРМОТ] Кога крадец или натрапникот влегува во мониторинг на опсег или се движи од страна на некој објект, системот автоматски ќе испрати аларм порака на вашиот мобилен телефон, особено погоден за домашна безбедност или грижа за новороденчињата. [ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА] Оваа мини камера со 1000m Ah голем капацитет на батеријата, која може да се користи околу 3 часа continuiously, со долго време на мирување до 6 месеци. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Оваа мини скриена камера е компактна големина и лесни, преносливи да се носат.Можете да се логирате во вашиот мобилен телефон да се види она што се случува во реално време и никогаш не се грижите за недостасува нешто важно. [ШИРОКА ПРИМЕНА] може да се стави на надзор камера во аголот на дом,канцеларија, магацин, продавница, двор, градина, бања, спална соба, дури и во вашиот џеб или на вашата јака со клип вклучени.Опис : Материјал : ABSSize : Прибл. 31x31x31 mm/1.22x1.22x1.22 inch Color : Црна/Бела(Изборен)СТАН : 30 W Параметри : Број На Онлајн Корисници : 2 Корисниците Гледање Онлајн Во Исто Time Processor : bk7252 Image Сензор : 1/4 Инчи Cmos Sensor Minimum Осветлување : 0.3~0.5 лукс (боја на Владата), 0lux (црна И Бела Режим)Леќа : 0309 Интегрирани Module Viewing Агол : 90° Diagonal Night Визија : Автоматско Префрлање На Леќата Чувствителност, 6 940nm Smd Инфрацрвени Сијалици, Зрачењето Растојание 3~5 Meters Compression : Стандард Avi Multi-крак : [email protected][email protected][email protected] Jpeg Capture Code го Оценувате : Cbr/vbr Два Кодот го Оценувате Контрола Режими, И Излезен Код Стапка на опфат Е 128~4096kbps Image Прилагодување : Светлината, Контрастот, Сатурација, И Chroma Се Adjustable Input : Вграден-во-38db Microphone Output : None Sampling Фреквенција/малку Ширина : 8khz/16bit Compression Стандард/код на Курс : Adpcm/32kbps Network Протокол : Tcp/ip, Http, Tcp, Udp, Dhcp, Dns, Ntp, Rtsp, P2p, Итн.Безжичната Мрежа : Ieee802.11b/g/n Wireless Фреквенција : 2.4~2.4835 ghz Wireless Security Encryption : 64/128-bit Wep/wpa-psk/wpa2-psk Податоци Encryption Wireless Врска : Ап "жешко" место Mode Button 1 : вклучување/Исклучување Machine Button 2 : Ресетирање Button Storage Функција : Поддршка на Т-флеш Card Alarm Детекција : Поддршка за Движење Detection Rated Напон : Dc5v±5%Потрошувачка на Енергија : Работни 155ma Working Температура : -10~50℃Работна Влажност : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.00
Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 887.00 928.80
Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28