• Неодамнешно
Шпион Камера Безжична Скриени WiFi Мини Камера HD 1080P Преносни Камера за Видео Камера Мали Nanny Камери со Ноќ Визија & Движење се Активира Внатрешна Употреба Безбедносн?

Шпион Камера Безжична Скриени WiFi Мини Камера HD 1080P Преносни Камера за Видео Камера Мали Nanny Камери со

Buyers rating:
DEN 2135.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ➤【Full HD 1080 P Шпион Камера】1080 P HD пиксели, со видео, камера, јамка снимањето, движење откривање, инфрацрвена ноќ визија, време дисплеј и други функции.Циклусот снимање функција автоматски евиденција видео на секои 5 минути за да се олесни видео меморија.1080 P и 720 P пиксели може да се прилагоди за да го изберат правото пиксели за вас, ефикасно намалување на потрошувачка на меморија.Вграден-во 320 MA литиум батерија. ➤【Wi Fi конекција(Само 2,4 GHZ) за Пристап】може да се живее стримувате сите ваши видео записи преку паметен телефон или таблет Стан (IOS и Андроид Достапни) за далечински видите кога ќе го напуштат домот.Да се внимава на вашиот дом ,канцеларија или семејството како housekeeper или дадилка cam 24hours/7days.Нашите мини камерата исто така, може да работи за Windows/Mac компјутер.Благодарение на 1080 P и 150 Степен широк агол леќа, шпион камера фотографира детали јасно и да ви даде поголем обем на гледање на сè што се случува. ➤【Ноќ Визија и Лесно да се инсталира】 мини камера со 6 мини инфраред Led диоди, без осветлување, 5m ноќ визија далечина,оддалеку го вклучите или исклучите уредот, веќе не се грижите за снимање во текот на ноќта,Овој дом мини камера ви овозможува фантастична ноќ искуство дури и во теренот темнината и целосна заштита за да се види целата соба на ноќ - не се само ограничени на вниманието гледате во секое време на денот или ноќта.Тоа, исто така, може да се користат за продавници, сала за состаноци, домашни миленици,дадилка. ➤【Одлична Live Stream Nanny Cam】Дијаметар 3.5 цм дебелина од 2,5 cm ултра-мали димензии, лесна за носење, отворено спортски DV носат без притисок.Точно инфраред ноќ визија може да се јасно да се види во текот на ноќта за да се олесни вашиот снимањето.Совршена како home security камера или housekeeper/ nanny камери за снимање и слика за слики и видеа без да привлече никакво внимание.Со внатрешната магнет, Надградени скриена камера може да се adsorbed на било железо површини лесно. ➤【Сите во Еден уред со Безжична Скриени Шпион Камера】 : Иако камерата е прилично мал, тоа доаѓа со сите корисни функции што треба за еден Wifi Mini камера : 150° Широк Агол, Изградена-во Магнет, 1080 P Видео во Живо, Движење се Активира Притисни Известувања.Број на рамки : 30fps.Пакет се Вклучени : 1 х Smart Камера, 1 x Железо Листови, 1 x Прилагодлив за Монтажа Заграда, 1 x USB Кабел,1 x Упатството.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 887.00 928.80
WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.00
Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28
Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување

НАЈГОЛЕМИОТ ИНФРАРЕД БИНОКУЛАРНА ВИЗИРОТ – просечната скриени шпион камера finders се со големина на НАС

DEN 839.76