• Неодамнешно
Poetele HD 1080P WiFi Скриена Камера Детектор на Чад, Мобилен Телефон Далечински Мониторинг Движење Откривање Мини Видео Рекордер за Домашна Канцеларија Продавница

Poetele HD 1080P WiFi Скриена Камера Детектор на Чад, Мобилен Телефон Далечински Мониторинг Движење Откривање

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

Ние ќе 18 часа онлајн.[HD 1080 P Резолуција] : А 1920 P X 1080 P HD tinny камера во детектор на чад.Купи чад камера сега за заштита на нивната безбедност!.Тоа не снимате звук.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. [Лесно се инсталира&Безбедно да се користи] : Откако ќе го поправам на таванот, постојат два начини за полнење да се појави : 1.Тајните nanny cam за домашна безбедност.Оваа камера е само еден видео запис на камерата.Ако нема кола, ќе може да завртка го задниот поклопец.Оваа Мини Gadget ќе Верно Рекорд на Акции на вашиот Непоканети Гости и може да се користи како Услуги на Докази за Понатамошно користење во Случај на Несреќа.SD-картичката е да зачувате видеа.Снимањето копчето на СТАН,што ретко го користат.Ние, главно, се евидентираат од страна на SD-КАРТИЧКАТА.Вметнување на картичката во отворот и свртете го камера, а потоа на камерата автоматски ќе започне да се снима и зачувување на датотеки во картичката, дури и без wifi амбиент.Имаме прошетка низ видео,тоа е лесно да се инсталира На Камерата поддршка паметен телефон+СТАН, или PC апликацијата за континуирано снимање.Ние ви препорачуваме да се наплаќаат додека користење.Спецификации : Видео резолуција : HD 1920*1080,1280*720 Видео Формат : AVI Компресиран формат : H.А тука се и двете завртки во пакет.Гаранција : 3-годишен надоместок или слободни да ја промените нови.СТАН онлајн телевизија и SD-картичка за автоматско складирање ќе ве заштити вас и вашето семејство 7 * 24 часа. [Wi Fi & Далечински View] : сакате да знаете дали вратата и прозорецот се затвори/странец влезе во вашиот дом, или не ако ја оставиме, во ова време, можете во реално време видите вашиот дом, во секое време преку Wi Fi.Одличен избор за домашна безбедност и надзор.Овие посебни инфраред светла се целосно невидливи за човечкото око, па вие не мора да се грижите за тоа кој ќе влезе во вашата соба во текот на ноќта.Само поправи го задниот капак на таванот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1200.00
Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 887.00 928.80