• Неодамнешно
3Mp видео надзор Камера за Видео Надзор Мрежа Hd IP Камера со Рое Пен-Тип Видео Рекордер Движење Откривање IP Камера со (3.6 Леќа)

3Mp видео надзор Камера за Видео Надзор Мрежа Hd IP Камера со Рое Пен-Тип Видео Рекордер Движење Откривање IP

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.3 милиони pixelhigh-definition камера може да обезбеди реална и јасна средина за вашиот дом.Уникатен дизајн, мала големина и елегантен изглед.Тоа е лесно да се носат и да работат.High-definition IP камера, поддршка и дење и ноќе префрлување, движење откривање, 3 D намалување на шумот и други функции.Леќи : 2.8 mm/3.7 mm опционални; Мобилен СТАН : P6 SLite Ethernet RJ-45 10 M/100 Мрежа HTTP протокол, TCP/IP, IPv4, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IPFilter, PPPOE, DDNS, FTP, IP Пребарување(Поддршка P6 S IP камера, DVR, NVS и сл.).Пристап до протоколот поддржува протокол/посветен протокол/CGI.Слика сензор : 3 милиони пиксели 1/2.9" sensor Lens : 3.6 MMFeatures Ден и ноќ прекинувач : поддршка на ден и ноќ прекинувач (поддршка на факултативниот IR-НАМАЛУВАЊЕ) Shutter : 1/25-1/10000 White рамнотежа : поддршка за автоматско бела balance Backlight надомест : поддршка за осветлување compensation Digital редукција на шум : поддршка за 3 D бучава reduction Wide динамичен : поддршка дигитални широк dynamic Motion детекција : поддршка за движење detection Privacy маска : поддршка четири areas Mirror : поддршка mirror OSD : Поддршка на OSD поставување, позиција може да се прилагоди на will Timing го рестартирате : поддршка на мерењето restart Video компресија : Х. 264, H. 265 Resolution : Main stream : 2304×1296, 1920×1080 Sub крак : 704*576 ,640*360, 352*288 Video рамка го оценувате : 300 W (20fps50 HZ/60 HZ), 200 W (25fps50 HZ/60 HZ)прилагодување Видео : светлината, сатурација, chroma, контрастот, острината adjustment Access протокол : поддршка протокол/приватни протокол/CGIMaximum број на корисници : 4 Client : i Phone, i Pad, Android, Windows Audio : G. 711 UAudio текст : 1 input Audio излез : 1 излез.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат