• Неодамнешно
Шпион Камера WiFi Скриена Камера CAMXSW USB Полнач за Камера 5 Порт Plug 1080 Мини Шпионски Камери Безжична Домашна Безбедносни Камери, Станица Полначот Камера, HD Nanny Cam,

Шпион Камера WiFi Скриена Камера CAMXSW USB Полнач за Камера 5 Порт Plug 1080 Мини Шпионски Камери Безжична

Buyers rating:
DEN 1576.80

Количина на стоки

ДИСКРЕТНА СКРИЕНИ КАМЕРИ USB ХАБ : Оваа скриена wifi камерата е умно маскирани како целосно функционален 5 порт USB станица за полнење,одличен начин да се фокусира на вредности во продавница,да ги Задржи вашите лични предмети подалеку од крадци.ШИРОК АГОЛ 1080 P HD ЛЕЌА : Ние сме опремена нашите безжична скриени шпион камера со 120° широк агол леќа која евиденција во полна 1080p, така што таа може лесно да се фати цела соба во full HD кога правилно поставен.БЕЗЖИЧЕН WIFI КАНЦЕЛАРИЈА МОНИТОРИНГ & MOTION DETECTION : IP Камери, Мрежна Конекција,Погоден за набљудувачите на канцеларијата за следење на евиденција и продавници.Оваа Мини Wifi Камерата ќе верно рекорд на акции на вашиот непоканети гости.Може да се види истовремено тајни снимки во реално време преку далечинскиот управувач на екранот.Никој не ќе знае!.ЈАМКА СНИМАЊЕ & ДО 128 GB НА ЧУВАЊЕ : Снимите видео и фото на SD картички до 128gb,класа 10 и нагоре.Тоа може да се постави за реално време за снимање на видео клип,24-час снимање и на време застаруваат за снимање на видео клип.Плус, благодарение на својата голема SD капацитет за складирање, тоа исто така може да снима во циклуси за повеќе видео записи.Совршен дом надзор камери.БЕЗБЕДНОСТ НАДЗОР КАМЕРА : Тоа ќе биде погоден за следење и снимање на видео во текот на денот, далечински во исто време може да зачувате слика преземат за да на мобилен телефон, безбедно чување на датотеки.И со сигурна приватност, СТАН лозинка може да се постави за да се избегне приватност истекување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Скриена Камера Детектори, Анти Шпионски Детектор, Скриена Камера Грешка Детектор на Стапче 12 Нивоа на Чувствителност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектори, Анти Шпионски Детектор, Скриена Камера Грешка Детектор на Стапче 12 Нивоа на Чувствителност

【НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА】 2021 Нова надградба на верзија грешка детектор има звучни и вибрира начини, за да с�

DEN 719.76
Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28
WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1200.00