• Неодамнешно
Стакло Камера, Отворено Спортски 1080P HD USB Полнење очила за сонце, 5MP Камера за Видео видео камера за Активности на Отворено, Велосипедизам, Скијање

Стакло Камера, Отворено Спортски 1080P HD USB Полнење очила за сонце, 5MP Камера за Видео видео камера за Активности

Buyers rating:
DEN 611.76

Количина на стоки

ЕРГОНОМИЈА очила за сонце: Спортски очила за сонце треба да биде вметната Микро SD Картичка првиот (Не се Вклучени SD-Картичка) за да ја стартувате камерата функција.На очила за сонце е погоден за сите видови на лица според големината на мажите и жените се соочува.НАПРАВЕНИ ОД ПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ: Камера очила има функција на анти-зраци, без отсјај и добро око за здравствена заштита.Анти-ув поларизирана леќа, блок ултравиолетови зраци и да се направи јасна visioning.HD 1080 P ВИДЕО КАМЕРА: Снимате видео во 1280*960p, 30fps, невидливи камера во центарот на стаклото, ветува широк поглед на high definition видео recoding и режимот на снимање.БАТЕРИЈА ВИДЕО ОЧИЛА: Изградена-во 200m Ah батерија обезбедува max 120 минути снимање време, време на полнење 1 час.На картичка е на очила нога, поддржува надворешни мемориската картичка до 32 G(не се вклучени), доволно за чување часа на videoing.ШИРОКА ПРИМЕНА: дизајнот на производот е светлина и лесно да се носат.Тоа може да биде излезена и да се користи во секое време и насекаде.Исклучително удобно и сигурно за bicyclist, патеки, скијање, турист итн.Уживаат во музиката на сонце без нарушување и заштита на очите и видот.Спецификација : Материјал : АБС Боја : Црна Видео Формат : AVI Видео Резолуција : 1280 x 960 Видео Кодирање : М-JEPG Рамка го Оценувате : [email protected] +/- [email protected] Видео Сооднос : 4 : 3 Формат на Слика : JPG Слика Резолуција : 5 MP оперативен Систем : Windows me / 2000 / xp / 2003ista; Mac os 10.4; Linux Полнење Напон : DC-5 V Интерфејс : Мини 5 pin USB Напојување : Вграден-во 200m Ah батеријата Надворешната Меморија : Поддржува ТФ-картичка до 32 G (не се вклучени) Стакло Внатрешна Ширина : Прибл. 140mm / 5.51 инчен Тежина : Околу. 146g Пакет Листа : 1 x Стакло Камера 1 x Ткаенина за Чистење 1 x Очила Случај 1 x Прирачник .

Карактеристики на стоката

Material:
ABS
Color:
Black
Video Format:
AVI
Video Resolution:
1280 x 960
Video Coding:
M-JEPG
Frame Rate:
[email protected] +/- [email protected]
Video Ratio:
4
Image Format:
JPG
Image Resolution:
5MP
Operation System:
Windows me / 2000 / xp / 2003ista; Mac os 10.4; Linux
Charging Voltage:
DC-5V
Interface:
Mini 5 pin USB
Power Supply:
Built-in 200mAh battery
External Memory:
Supports TF card up to 32G (not included)
Glass Inner Width:
Approx. 140mm / 5.51inch
Weight:
Approx. 146g
  :
Package List:
1 x Glass Camera :
1 x Cleaning Cloth :
1 x Glasses Case :
1 x Manual :
  :

Купувачи како што сакаат

WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1200.00