• Неодамнешно
Шпион Матрица за Безбедност на Производи Ноќ Визија Вечер Сова IR Часовник Радио Камера, Вклучува Free eBook

Шпион Матрица за Безбедност на Производи Ноќ Визија Вечер Сова IR Часовник Радио Камера, Вклучува Free eBook

Buyers rating:
DEN 11760.00

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Сосема невозможно да се открие внатре во оваа работа часовник радио.Рекорд во темнината и до 20 метри. 32 GB SD картичка дозволува капацитетот за до 3 дена од денот на снимањето простор.Обезбедува вграден видео време и датум на печатење.Бесплатни книги беа : да се Спречи Шпионирање на вашиот Бизнис, Стоп за Шпионирање на Мене и да Престане Жица Прислушување.Зона Shield Ноќно гледање HD Часовник Радио DVR - SC8000 HDNow се скриени во внатрешноста на оваа целосно функционална часовник радио е Висока Дефиниција Скриена Камера со Ноќно способност.Скриени IR emitters може да го осветлите акција и до 20 метри.Место на часовникот радиото во вашата канцеларија или соба во домот, и никој не ќе биде помудар.Карактеристики : Драгоцено видео јасност со HD resoloution 1280 x 720 Прилагодливи рамка стапка и поставките за квалитетот за флексибилни складирање utilization Continuously напојува камера системи Ноќ Визија - скриени IR светла им помогне на вашиот камерата снимајте видео во night Multiple снимање на сцени им овозможи на корисниците да ја закажат својата најважните снимки како User-friendly интерфејс нуди прилагодливи софтвер settings Time/Датум печат files Memory картичка за снимање за преносни, пренослива меморија - до 32 GBOverwrite Складирање Options (чување на сите видеа еднаш картичка е полна), или Заменување (замени најстарите видеа кога просторот е потребно) Вклучува : 8 GB Меморија Card RCA Видео Cable IR Remote CD и Брзо поставување на guide Camera1280 x 720 Ефективни Pixels1/4" micron боја на сликата sensor140° Областа на View NTSC Видео System Operating Temp 22°С - 185°FDVR1280 x 720 Рекорд Resolution2 Снимање на сцени – Движење и Continuous Up 32 GB micro меморија card Time/Датум Stamp Adjustable Рамка го Оценувате до 30 FPSFile Тип - AVIOperating Temp 32°F - 122°FTV или PC Playback System Requirements No софтвер requried нашите датотеки се во .AVIPlayback на КОМПЈУТЕР или MACVLC Media player-и (препорачано).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 887.00 928.80
Скриени Мини Шпион Камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриени Мини Шпион Камера

Мултифункционален мини камера : .Поддршка За Wifi Конекција Со Далечинското : .Автоматско Снимање во Реалн

DEN 215.28