• Неодамнешно
4K Видео Камера видео камера,Дигитален фото апарат Рекордер UHD 48MP 30FPS 18X Дигитален Зум 3.0 Инчен Ротација LCD за YouTube со WiFi Vlogging Камера IR Ноќ Визија

4K Видео Камера видео камера,Дигитален фото апарат Рекордер UHD 48MP 30FPS 18X Дигитален Зум 3.0 Инчен Ротација

Buyers rating:
DEN 1343.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【48 MP & 4 K видео камера】Оваа 4 K видео камера може да се користи за креирање на You Tube от видеа со 4 K резолуцијата за видео.Ова видео камера е способен за снимање 48 MP резолуција на сликата и поддржува 18x дигитален зум да се снима секој скапоцен момент во вашиот видео.Оваа 4k камерата има 270 степени rotatable 3-инчен IPS екран осетлив на допир, па може да се види она што сте снимањето или рамка на екранот додека блогирање.Тоа е мора да се има рачни видео рекордер за полнење за почетници. 【Дигитална Камера со Wifi Конекција】Едноставно да го користите вашиот телефон за да ја преземете "XDV ПРО" стан од Google или Apple продавница за далечинско за контрола на вашата дигитална камера.Работат или да гледате фотографии или видеа во реално време на вашиот телефон и споделување на нив веднаш на социјалните медиуми.Вградениот LED пополнете светлината ви помага да се големо видеа и убави фотографии со слаба светлина ситуации, и да снимате додека полнење осигурува секогаш ќе имаат забавно на снимањето. 【Повеќе избор резолуции】Повеќе избор резолуции, изберете соодветна големина според различни чување и пренос на потребите 4 K_3840 X2160 (30 FPS), 2.7 K_2688 X1520 (30 FPS), FHD_1920 X1080 (60 FPS),FHD_1920 X1080 (30 FPS), HD_1280x720 (120/60 /30 FPS). 【Снимањето Додека го Полните】 Тоа ви овозможува да ги снимате за 60 до 90 минути на батеријата е целосно наполнета.Првата употреба бара повеќе од 8 часа на полнење.На видео камера поддржува снимање додека се полни и е погодна за снимање долго видеа во секое време. 【Мал и Компактен видео камера】На видео камера поддржува SD/SDHC картички до 256 GB (не се вклучени), ве молиме не заборавајте да формат SD картичка пред да ја користите видео камера за прв пат.На видео камера поддржува tripod (не се вклучени) конекција со стандардна големина дупки.Видео Камера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување

НАЈГОЛЕМИОТ ИНФРАРЕД БИНОКУЛАРНА ВИЗИРОТ – просечната скриени шпион камера finders се со големина на НАС

DEN 839.76
Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 887.00 928.80