• Неодамнешно
3MP 3.7 ММ Леќа Pinhole IP Камера Мини IP Камера P2P Далечинско Гледање видео надзор Видео Камери Безбедносна Камера H. 265 /H. 264

3MP 3.7 ММ Леќа Pinhole IP Камера Мини IP Камера P2P Далечинско Гледање видео надзор Видео Камери Безбедносна

Buyers rating:
DEN 1679.52

Количина на стоки

【Одлични Слики со 3 MP Резолуција】Оваа IP камера користење на висока резолуција 3.0 Мегапикселна( x 2304 1296 P) 1/3" CMOS Сензор во 20 рамка во секунда, направи јасна и мазна висок квалитет на слики/видеа што ви овозможува да видите повеќе детали. 【3.7 mm Pinhole Леќа И оваа камера е многу мал тип, лесно да се скрие некаде дека другите луѓе не може да се забележи, помага да се заштити вашата безбедност во мирен пат. 【Двојна H. 265/H. 264 Кодирај може да се провери на снимките од далечина и да игра назад врз основа на вашите потреби, без разлика каде се наоѓате.И вие само треба еден чекан и шрафцигер, тогаш можете да лесно да се инсталира на камерата за да насекаде. 【Лесен за употреба & Инсталација】може да се провери на снимките од далечина и да игра назад врз основа на вашите потреби, без разлика каде се наоѓате.И вие само треба еден чекан и шрафцигер, тогаш можете да лесно да се инсталира на камерата за да насекаде.Слика сензор : 3 милиони пиксели 1/2.9" sensor Lens : 3.6 MMFeatures Ден и ноќ прекинувач : поддршка на ден и ноќ прекинувач (поддршка на факултативниот IR-НАМАЛУВАЊЕ) Shutter : 1/25-1/10000 White рамнотежа : поддршка за автоматско бела balance Backlight надомест : поддршка за осветлување compensation Digital редукција на шум : поддршка за 3 D бучава reduction Wide динамичен : поддршка дигитални широк dynamic Motion детекција : поддршка за движење detection Privacy маска : поддршка четири areas Mirror : поддршка mirror OSD : Поддршка на OSD поставување, позиција може да се прилагоди на will Timing го рестартирате : поддршка на мерењето restart Video компресија : Х. 264, H. 265 Resolution : Main stream : 2304×1296, 1920×1080 Sub крак : 704*576 ,640*360, 352*288 Video рамка го оценувате : 300 W (20fps50 HZ/60 HZ), 200 W (25fps50 HZ/60 HZ)прилагодување Видео : светлината, сатурација, chroma, контрастот, острината adjustment Access протокол : поддршка протокол/приватни протокол/CGIMaximum број на корисници : 4 Client : i Phone, i Pad, Android, Windows Audio : G. 711 UAudio текст : 1 input Audio излез : 1 излез.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 887.00 928.80
Скриена Камера Детектори, Анти Шпионски Детектор, Скриена Камера Грешка Детектор на Стапче 12 Нивоа на Чувствителност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектори, Анти Шпионски Детектор, Скриена Камера Грешка Детектор на Стапче 12 Нивоа на Чувствителност

【НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА】 2021 Нова надградба на верзија грешка детектор има звучни и вибрира начини, за да с�

DEN 719.76
Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектор - Анти Шпионски Пронаоѓач со Најголем Инфрацрвени Слики и Најпаметните Led диоди. Патување

НАЈГОЛЕМИОТ ИНФРАРЕД БИНОКУЛАРНА ВИЗИРОТ – просечната скриени шпион камера finders се со големина на НАС �

DEN 839.76
WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1200.00