• Неодамнешно
Fmystery Скриена Камера Детектор - Мини LED Кријат Камера Пронаоѓач - Бубачки Детектор - Анти Шпионски Детектор со Компас + Блиц Светлина + IR Скенер+Факелот (Црна)

Fmystery Скриена Камера Детектор - Мини LED Кријат Камера Пронаоѓач - Бубачки Детектор - Анти Шпионски Детектор

Buyers rating:
DEN 1308.00

Количина на стоки

【Скриена Камера Детектор】Со кружни звук кој ви овозможува да пребарувате за грешки со очи, и без разлика на скриена камера е вклучите или исклучите телефонот, ќе видите црвена дамка кога откривање на камерата.Можете да го користите како burglar алармот, со 8 LED светлата страна на уредот ќе биде блесна кога тоа е разнишан. 【8 Светлината LED Светла + 8 Светлината Флеш Светла 】8 светлината LED светла ќе ви помогнат да најдете било скриена камера лесно и брзо во споредба со другите слични шпион finders. 【Лесен за Употреба】Само се сврти на шпион детектор, следното вклучување на "КАМ" копчето, може да се погледне наоколу и да се најде било каква скриена камера преку визирот.Можете, исто така, прецизно да се најде скриени камера со компас. 【Вибрации Аларм】може да висат бубачка детектор на врата кога се спие во текот на ноќта, тоа ќе флеш светлината на светилките, кога некој ја отвори вратата.Исто така можете да ја обеси на вашиот торбата или куферот. 【Најдобар одмор подарок】 Мајки, ќерки, татковци, девојки, партнери..било близок дека се грижи за тебе.Поголемиот дел на камери не пренесува нивните снимки, па оваа камера во него е нешто што секој, кој е сериозен во врска со наоѓање на скриени камери, мора да ги имаат во своите armoury.Спецификации : Состојба : Бренд New Model : S100 Color : Црно/Сино/Red Material : ABSBattery Капацитет : 300m Ah Working Струја : 50m ACharging Време : 2 HContinuous Работно Време : 6-8 HVibration Сензор : LED Prompt Product Големина : 82 X 45 X 13mm/3.23 X 1.77 X 0.51"Радио откривање на далечина : 6cm-10m Effective Скенирање Растојание : Прибл. 10 Метри/32.8 ft Power Набавка : Вграден-во литиум полимер батерија 300m Ah Function : Инфрацрвен Опрема за Детекција, Компас, Осветлување, Вибрации Prompt LED осветлување во текот на ноќта.Насока компас асистент.Настава : Еден-копче за Аларм Потсетник Функција : 1 : Свртете на страна прекинувач.2 : Притиснете го копчето за аларм потсетник копчето, црвениот индикатор за светло е вклучено, да работи нормално.Топло Совет : По притискање на копчето за аларм, аларм потсетник функција ќе биде вклучен по 5 секунди.Инфраред Функција за Скенирање : 1 : Свртете на страна прекинувач.2 : Притиснете го инфраред скенирање копчето, соодветните црвениот индикатор светлото над копчето и LED светилка монистра на грбот влезе во синхрони трепка држава.3 : Внимавајте на скенирање камера преку посебен филтер леќа на прозорецот.Топло Совет : може да се прилагоди и изберете соодветна светлина флеш фреквенција со долго притискање на инфраред копчето за скенирање.Пакет се Вклучени : 1pc x Анти-Искрени Камера Скенер Detector1pc x Полнење Cable1pc x Виси Rope1pc x Прирачник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Скриена Камера Детектори, Анти Шпионски Детектор, Скриена Камера Грешка Детектор на Стапче 12 Нивоа на Чувствителност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Скриена Камера Детектори, Анти Шпионски Детектор, Скриена Камера Грешка Детектор на Стапче 12 Нивоа на Чувствителност

【НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА】 2021 Нова надградба на верзија грешка детектор има звучни и вибрира начини, за да с�

DEN 719.76
WiFi Smart Camera (Бела)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1200.00
Мото 360 Камера - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мото 360 Камера - Бела

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 887.00 928.80