• Неодамнешно
Beanie Капи за Мажи Черепот Капи Хип Хоп Водат Шапка Жените Глава ги Опфаќа Унисекс Подарок

Beanie Капи за Мажи Черепот Капи Хип Хоп Водат Шапка Жените Глава ги Опфаќа Унисекс Подарок

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Носи Оваа Есен Капи Ќе Не Чувствуваат Студ.Уживајте Во Вашиот Сладок Time These Секојдневен Beanie Капи Ќе Како Одличен Подарок За Вашата Сакана,Одат Пешачење Со Вашиот Дечко Или Девојка Или Некој Друг Нека Мода Beanie Шапка Додадете Изненадувања За Вас.Comfortable Made На Високо-Квалитетни Материјали, Тоа Е Мек И Удобен За Носење, Без Да Предизвика Чешање.Добро Stretchability The Капи Е Големина Која Одговара на Повеќето Дизајни, Погоден За Повеќето Луѓе е Глава Големини. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН HEADWEAR] Тоа Може да Работи Како Черепот Капа, Секојдневно Шапка, Шлем Лагер, Спиење Шапка, Велосипедизам Капа, Водење Капа, Chemo Или Рак Headwear За Мажите И Жените.Еластична затворање.100% Полиестер.Ветрот не Може да Навлезат Во Топла Beanie Капи.Имајте Warm Go Надвор Со Ni Young Slouchy Beanie Поврзана Шапка, Ги Вашите Глава, Топла Сите Денот.Двоен Слој За Дизајн, Ќе Не Чувствувам Топлина Кога Се Носи, И На Внатрешната Обвивка Ви Дава Дополнителна Топлина.Тоа Е Толку Разновиден Дека Тоа Ви Дава Слобода Да Се Носат Во Различни Контексти!Погоден За Сите Сезони, Тоа Ќе Биде Идеален Подарок За Вашето Семејство Или Пријатели, Од Суштинско Значење Подарок За Денот На Благодарноста. [ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ] за Разлика од Другите Beanie, Нашите Модни Ззп Отпечатоци На Двете Страни, Па Тоа Може да Работи На Двете страни. [ЕЛАСТИЧНА ОДГОВАРА] На Растеглив Материјал Можат да се Сместат Најмногу Глава Големини.И Лесни, Без Намалување, Не Е Лесно Да Се Промени Облик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

509 Реверзибилна Beanie (Црна Маслиново)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

509 Реверзибилна Beanie (Црна Маслиново)

Кога ќе добива тешки, тешки пак нивните beanie внатре кон надвор и да се задржи за да се случува.Со различни

DEN 430.80
509 Реверзибилна Beanie (Sharkskin)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

509 Реверзибилна Beanie (Sharkskin)

Се вклопува во сите големини.Производот не содржи никакви biproduct на Ајкули 509 Beanie е направен за да се задр

DEN 478.80