• Неодамнешно
Beanie Капи за Мажи Черепот Капи Хип Хоп Водат Шапка Жените Глава ги Опфаќа Унисекс Подарок

Beanie Капи за Мажи Черепот Капи Хип Хоп Водат Шапка Жените Глава ги Опфаќа Унисекс Подарок

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Ние Сме Во Вашата Услуга.Уживајте Во Вашиот Сладок Time These Секојдневен Beanie Капи Ќе Како Одличен Подарок За Вашата Сакана,Одат Пешачење Со Вашиот Дечко Или Девојка Или Некој Друг Нека Мода Beanie Шапка Додадете Изненадувања За Вас.И Лесни, Без Намалување, Не Е Лесно Да Се Промени Облик.Постојат 10 Стилови за Да Изберете Од, Модерен Отпечатоци Се Многу Кул, И Другите не Може да Помогне, Но Те Фалат.Носи Оваа Есен Капи Ќе Не Чувствуваат Студ.Нежен Со Кожата, И Не Ќе Го Направи Вашиот Шеф Нервозни. [ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ] за Разлика од Другите Beanie, Нашите Модни Ззп Отпечатоци На Двете Страни, Па Тоа Може да Работи На Двете страни.Ветрот не Може да Навлезат Во Топла Beanie Капи.Comfortable Made На Високо-Квалитетни Материјали, Тоа Е Мек И Удобен За Носење, Без Да Предизвика Чешање. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН HEADWEAR] Тоа Може да Работи Како Черепот Капа, Секојдневно Шапка, Шлем Лагер, Спиење Шапка, Велосипедизам Капа, Водење Капа, Chemo Или Рак Headwear За Мажите И Жените.100% Полиестер. [БРЕНД УСЛУГИ] Нашата Цел Е Да им Обезбеди на Клиентите Со Високо-Квалитетни Производи, Па Ако Наидат на Проблеми По Купување на Нашата Зимски Beanie Капи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни Да не Контактирате Преку По-Продажбата на е-пошта.Breathable Loose И Многу Еластична - Широк Избор На Природни, Супер-Еластична Ткаенина Им Овозможува На Овие Топли Капи Beanies Има Дише Карактер.Тоа Е Толку Разновиден Дека Тоа Ви Дава Слобода Да Се Носат Во Различни Контексти!Погоден За Сите Сезони, Тоа Ќе Биде Идеален Подарок За Вашето Семејство Или Пријатели, Од Суштинско Значење Подарок За Денот На Благодарноста.Така Да Не Ќе Се Чувствуваат Помал Или Да Се Загуби, И Да Бараат Сончеви, Здрав И Спортски.Имајте Warm Go Надвор Со Ni Young Slouchy Beanie Поврзана Шапка, Ги Вашите Глава, Топла Сите Денот.Двоен Слој За Дизајн, Ќе Не Чувствувам Топлина Кога Се Носи, И На Внатрешната Обвивка Ви Дава Дополнителна Топлина.Така Што Ќе Може Да Уживате Во Вашиот Капа, За Колку Што Е Можно. [МЕКИ И СУПЕР АТМОСФЕРА] Изработени Од 100% висококвалитетен Полиестер Ткаенини, лесна И Мека Текстура, Силна Впивање Пот, Го Задржува Пот Надвор Од Вашите Очи.Најдобар Избор За Оваа Fall Double Дизајн Задржи Linings Топло И Надворешните Слоеви Отпорни На Студени Ветрови.Ние Тука Е И Со Воведување На Највисок Квалитет На Beanie Шапка / Кап, Добредојдени Да Се Земе Вашата Омилена Оние!Сите Нашите Производи Се Произведени Според Највисоки Стандарди Во Оваа Линија. [ЕЛАСТИЧНА ОДГОВАРА] На Растеглив Материјал Можат да се Сместат Најмногу Глава Големини.Добро Stretchability The Капи Е Големина Која Одговара на Повеќето Дизајни, Погоден За Повеќето Луѓе е Глава Големини.Се Вклопи Во Вашиот Шеф Совршено, Прикривање На Ушите И Ви Држи Топло Под Капа.Еластична затворање.Beautiful Slouchy Beanie Капи Одличен За Човекот Како И Жените, Можат Да Бидат Спарени Со Чисто И Млади-Стил На Облека, За Секоја Сцена Се Земе Една Убава Слика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Републиканската Кауза, Не Секој Може Да Биде На Помош Политички Поврзана Шапка Унисекс Врзани Обичен Шапка Зима
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Републиканската Кауза, Не Секој Може Да Биде На Помош Политички Поврзана Шапка Унисекс Врзани Обичен Шапка Зима

100% Акрил.Рака Мие Само.Плетени Капа Материјал : 100% Акрил.Направени Од Меки Материјали КожаПријателски,У

DEN 359.76