• Неодамнешно
Империја Залив Зима Три-Боја Поврзана Beanie со Пом Пом

Империја Залив Зима Три-Боја Поврзана Beanie со Пом Пом

Buyers rating:
DEN 358.80

Количина на стоки

100% Акрил.Се повлече На затворање.Пријатна Поврзана Beanie - colorblock поврзана beanie со пом пом.Материјал : 100% акрил, Една Големина.Бои : Сина, Вар и Жолта.Ова е голема colorblock поврзана beanie за зимската сезона.Тоа е многу меко и топло, и доаѓа во различни бои!.Одличен божиќ подарок за пријатели, членови од семејството и колеги.Империја Залив Зима Три-Боја Поврзана Beanie со Пом Pom Who вели дека не можете да имате сето тоа?Една поврзана боја блок beanie што е и симпатична и стилски!Империја Залив е мека поврзана beanies не само што ќе се задржи вашата глава топло дојде зимата, но исто така да додадете некоја трага од флерт со пом пом акцент детали.Дали си ужива вашиот викенд во отворен куќа или само од шетаат, ова поврзана beanie ќе оди совршено со било облека.Може да биде топло, додека во потрага тренди и модерен!Beanie доаѓа во 3 различни бои : Сина, Вар и Yellow1 Парче Beanie со пом пом detail Material : 100% Акрил.Beanie Стил : се Повлече-on Condition : New Packaging : Polybagged Enjoy Империја Залив е сосема е зима од суштинско значење да се задржи топло и да се даде како голема економска празник Божиќ подароци за семејството, мајки, девојки, ќерки, девојка, сопруга, сестра, соработници, пријатели и вашите најблиски!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

509 Реверзибилна Beanie (Sharkskin)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

509 Реверзибилна Beanie (Sharkskin)

Се вклопува во сите големини.Производот не содржи никакви biproduct на Ајкули 509 Beanie е направен за да се задр

DEN 478.80