• Неодамнешно
Fiskars Санка Чекан L, Тежина: 3.9 кг, Јаглероден Челик (Фалсификувани), Црно/Портокал, 1001619

Fiskars Санка Чекан L, Тежина: 3.9 кг, Јаглероден Челик (Фалсификувани), Црно/Портокал, 1001619

Buyers rating:
DEN 2949.36

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.Санка чекан за возење во дрвени купови, исто Така, погодна за разни мали уривање работа.Мазна страничните површини и заоблени агли и рабови за да се избегне метал chipping.Робустен се справи со анти-лизга и анти-вибрации на површината за цврст стисок дури и со ракавици, Идеален баланс за ефикасна замав.Висок долговечност благодарение на фалсификувани јаглероден челик, Награден со "Безбедност Тестирани" печат, фински дизајн.Содржина : 1x Fiskars Санка Чекан L, Должина : 75 cm, Вкупната Тежина : 3.9 кг, Главата Тежина : 3 kg, Материјал : Јаглероден челик/Стаклени влакна јадро, Боја : Црна/Портокал, 1001619. Опис на производот Санка чекан за возење во дрвени купови, исто Така, погодна за разни мали уривање работа - Мазна страничните површини и заоблени агли и рабови за да се избегне метал chipping - Стабилна се справи со анти-лизга и анти-вибрации на површината за цврст стисок дури и со ракавици, Идеален баланс за ефикасна замав Висока долговечност благодарение на фалсификувани јаглероден челик, Награден со "Безбедност Тестирани" печат, фински дизајн - Содржини : 1x Fiskars Санка Чекан L, Должина : 75 cm, Вкупната Тежина : 3.9 кг, Главата Тежина : 3 kg, Материјал : Јаглероден челик/Стаклени влакна јадро, Боја : Црна/Портокал, 1001619 Сет Содржи : 1x Fiskars Санка Чекан L, Должина : 75 cm, Вкупната Тежина : 3.9 кг, Главата Тежина : 3 kg, Материјал : Јаглероден челик/Стаклени влакна јадро, Боја : Црна/Портокал, 1001619.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TEKTON 2-1/2 lb. Stubby Дупчење Чекан | 31201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TEKTON 2-1/2 lb. Stubby Дупчење Чекан | 31201

Висока јачина на fiberglass се справи со core помага апсорбираат вибрациите.Надворешноста поли јакна заштитув

DEN 432.00
Wilton Б. А. С H 16 Санка Чекан, 10 Lb (21016)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wilton Б. А. С H 16 Санка Чекан, 10 Lb (21016)

НЕ се ЛИЗГА на ЗАФАТ : Вулканизирана гума рачка за безбедно зафат додека паѓа.МАРКА ЗЕЛЕНА ГЛАВА : Hivis, ка

DEN 2255.76
Bovidix 8211360 Санка Чекан, 3-Фунти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bovidix 8211360 Санка Чекан, 3-Фунти

3 Фунти За Дупчење Чекан.Се справи со : 10инчен долго, 60 проценти fiberglass, Гума зафат.За употреба во тешки раб

DEN 434.16
GEDORE 1.35/2 Лизгачки Чекан 500 mm, 1.7 kg
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GEDORE 1.35/2 Лизгачки Чекан 500 mm, 1.7 kg

Погоден за отстранување на мала топка лежишта, бидејќи не е често не е доволно простор за контраподдршк

DEN 3009.12
Wilton Б. А. С Ч 36 Санка Чекан, 12 Lb (21236)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wilton Б. А. С Ч 36 Санка Чекан, 12 Lb (21236)

НЕРАСКИНЛИВО се СПРАВИ со ТЕХНОЛОГИЈА : Челик core елиминира кршење време overstrikes.МАРКА ЗЕЛЕНА ГЛАВА : Hivis, к

DEN 5831.76
Американската Чекан AM3ZNAG Цинк Чекан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Американската Чекан AM3ZNAG Цинк Чекан

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Димензии : 16.0 "L X 8.0" W X 8.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежин

DEN 2197.20
GEDORE 1.35/1А Лизгачки Чекан 230 mm, 700 g
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GEDORE 1.35/1А Лизгачки Чекан 230 mm, 700 g

Погоден за отстранување на мала топка лежишта, бидејќи не е често не е доволно простор за контраподдршк

DEN 2855.28