• Неодамнешно
xigua Пет Работи Коњи Загатки за Возрасни 500 Парчиња, Возрасни и Деца Ntellectual Декомпресија Сложувалка Игра за Божиќ Одмор Играчка Роденденски Подарок

xigua Пет Работи Коњи Загатки за Возрасни 500 Парчиња, Возрасни и Деца Ntellectual Декомпресија Сложувалка Игра

Buyers rating:
DEN 2116.80

Количина на стоки

Заврши Големина - 500-парче загатка : 52*38cm/20.5x14.9in, 1000-парче загатка : 75*50cm/29.5x19.7in, Дебелина : 2mm, Тоа е вашиот единствен домашна декорација.Квалитетот на Загатки - загатка користи еколошки хартија и дрво притисне заедно, висока цврстина, не е лесно да попуштат деформација, прецизна и единствена за сечење за да се осигура дека секое парче од сложувалката меѓу совршена комбинација, моделот на користење на еколошки мастило, мазна површина на загатка шарени и долготрајни зачувување.Загатка Игра - Загатки имаат уникатен шарм како образовна и стрес-ослободување играчка, да се Подобри вашата концентрација и трпение, така што ќе може да тивко уживајте во радоста на загатка.Внимателен Дизајн - во задниот дел од сложувалката има писмо одговор, според буквите од сложувалката ќе бидат почитувани, а потоа букви од секоја област ќе се стави заедно за да заврши мозаик, намалување на тежина на играта, забрзување на загатка процес.Одличен Подарок - Загатки се вредни родител-дете игра, се Приклучи на предизвикот да се сними оваа неверојатна загатка заедно, Тоа е совршен за роденден и празник подароци!.Квалитет на Загатки, Загатка Додатоци: На мрежа за складирање торба и еден А4 референца сликата Заврши Големина: 500-парче загатка : 52*38cm/20.5x14.9in 1000-парче загатка : 75*50cm/29.5x19.7in Материјали: Направени со 100% Рециклиран Дрво, Картон, со Висока цврстина, не е лесно да попуштат деформација, може да се чуваат долго Различни Модели: Изработени од еколошки графит прскање, светли и шарени Совршен Намали: Прецизно сечење технологија гарантира дека секое парче од сложувалката се вклопува заедно совршено Загатка Игри: Подобри својата меморија и рацете на вештини, смири срцето и да се заврши на загатка за да се даде голема смисла на остварување.Убав Подарок: Загатки се вредни родител-дете игра, Тоа е совршен за роденден и празник подароци!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат