• Неодамнешно
Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите Ventilador - (CN, Боја: Црвена)

Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите

Buyers rating:
DEN 2260.80

Количина на стоки

Авијација течност моќ дизајн, разумен интервал, да го зголеми максималниот волумен воздух. Силна топлина дисипација, подобри перформанси на домаќинот.Препорачливо е да се инсталира 10 фанови да се формира двоен канал за вентилација и топлина дисипација.Употребата на воздухопловството течност динамичен амортизацијата технологија не само што има одлична дисипација на топлина перформанси, но исто така, има повеќе очигледен ефект на амортизацијата и исклучување на звукот. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата машина.CN, Боја : Црвена.Употребата на воздухопловството течност динамичен амортизацијата технологија не само што има одлична дисипација на топлина перформанси, но исто така, има повеќе очигледен ефект на амортизацијата и mute4. Транспарентна рамка со кристално површина, редефинирање на вашиот домаќин за стил.Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4 Pin RGB LED 12 V DC 1300 RPM го исклучите Ventilador Карактеристики : 1.Формирањето на единствен повратен тип-снабдувањето со нафта коло, заедно со мотор го прави фан живот подолго, потивок и потрајни. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата machine2.Формирањето на единствен повратен тип-снабдувањето со нафта коло, заедно со мотор го прави фан живот подолго, потивок и потрајни. Силна топлина дисипација, подобри перформанси на домаќинот. 12cm целосно транспарентни кристал лице RGB шасија фан, високо-одделение транспарентен лице, светла и проѕирна, 5 V бог светлината синхронизација.Долгорочни игри компјутерски хардвер ќе генерира голема топлина. Авијација течност моќ дизајн, разумен интервал, да го зголеми максималниот волумен воздух. Главната рамка е направен од бел целосно транспарентен материјал, и светлината упатство е дизајниран со кристално илузија светлина ефект, покажува транспарентно и светли, шарени effect7.Препорачливо е да се инсталира 10 фанови да се формира двоен канал за вентилација и топлина дисипација. По инсталацијата и инсталирање на фан, на мека перница може да се намалат вибрациите на фан на многу ниско ниво, се обезбеди живот на вентилаторот и да се направи фан quieter6. Хидраулични лого,, трајни и потивок.Долгорочни игри компјутерски хардвер ќе генерира голема топлина. Хидраулични лого,, трајни и потивок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HP 410428-001 Пред систем фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 410428-001 Пред систем фан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6000.00
ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА

Mfr : ebmpapst Inc.Серија : 7100 N.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Напон Номинална : 12 VDC.ebmpapst Inc.ФАН AXIAL 150 X38 MM 12 V

DEN 2150.40
6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC

Цена За : Секоја Hz : 50 / 60 Сечилото Материјал : Не Метален Објект : Axial Фан CFM @ 0.000Во.СП : 190 / 235 Напон : 115 VAC W : 26

DEN 7780.08