• Неодамнешно
Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите Ventilador - (CN, Боја: Зелена)

Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите

Buyers rating:
DEN 1101.60

Количина на стоки

CN, Боја : Зелена. 1. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата машина. 2. Силна топлина дисипација, подобри перформанси на домаќинот.Долгорочни игри компјутерски хардвер ќе генерира голема топлина.Препорачливо е да се инсталира 10 фанови да се формира двоен канал за вентилација и топлина дисипација. 3. Авијација течност моќ дизајн, разумен интервал, да го зголеми максималниот волумен воздух.Употребата на воздухопловството течност динамичен амортизацијата технологија не само што има одлична дисипација на топлина перформанси, но исто така, има повеќе очигледен ефект на амортизацијата и исклучување на звукот. 4. Хидраулични лого,, трајни и потивок.Формирањето на единствен повратен тип-снабдувањето со нафта коло, заедно со мотор го прави фан живот подолго, потивок и потрајни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан

Модел : QFR0824 SH8 E88 Големина : 80x80x25mm.Напон : 24 V 0.26 A Моќност (W) : 4.08 W ве Молиме потврдете го вашиот модел купува

DEN 1896.00
HP 410428-001 Пред систем фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 410428-001 Пред систем фан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6000.00
PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан

PMD2408 PMB2А 24 V 7.2 W 8038 3жица Фан.Ве молиме потврдете го вашиот модел купување, производот е предаден, како што

DEN 469.20
ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА

Mfr : ebmpapst Inc.Серија : 7100 N.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Напон Номинална : 12 VDC.ebmpapst Inc.ФАН AXIAL 150 X38 MM 12 V

DEN 2150.40