• Неодамнешно
Конектори PWM 2 Pin 3 Pin 120mm Компјутер Случај Фан Молчи 12CM Вентилатор ПРОЦЕСОРОТ Ладење Тивка PC Кулер Фан Случај Фанови 12V ја Прилагодите Брзината на Вентилаторот - CN

Конектори PWM 2 Pin 3 Pin 120mm Компјутер Случај Фан Молчи 12CM Вентилатор ПРОЦЕСОРОТ Ладење Тивка PC Кулер

Buyers rating:
DEN 2064.00

Количина на стоки

Испорака од 15 до 20 Ден.Пакетот Вклучува : 1 * Вентилаторот За Ладење Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект. 1. Материјал : вентилаторот за ладење е главно направени од издржлив материјал со прекрасни бои на површината, што е многу кул. 2. Висока прецизност : ладење вентилатор, има прецизност обработка, умерена тежина, отпорност на корозија и високи механичка сила. 3. Топлина дисипација : ладење вентилатор е тежок и има посебна хуманизирано дизајн.Тоа може ефикасно да прахосвам топлина и издувните топлина за вашиот инструмент.Карактеристики : 1. Материјал : вентилаторот за ладење е главно направени од издржлив материјал со прекрасни бои на површината, што е многу кул.2. Висока прецизност : ладење вентилатор, има прецизност обработка, умерена тежина, отпорност на корозија и високи механичка сила.3. Топлина дисипација : ладење вентилатор е тежок и има посебна хуманизирано дизајн.Тоа може ефикасно да прахосвам топлина и издувните топлина за вашиот инструмент.4. Голем волумен воздух : На вентилаторот за ладење има брзина до 2800-3000 RPM и воздух обемот на 69 CFM.Тоа, исто така, има брзина на мерење на функција.5. Имајќи : Двоен топката лого дизајн, долго континуирано време на извршување, ниско ниво на косата и долг живот.Описи : прецизност лежишта и мотори се користат во овој фан може да се намали механички бучава на минимум во нормална работна средина.Спецификации : Модел : SHLF1212 ZBE-50, погоден за WFB1212 HSize : 120*120*25mm Voltage : 12 VCurrent : 0.45 AInterface : 2pin, 3pin Bearing : двоен balls Noise : 38d BAWind брзина : 4.8 M/SAir волумен : 69 CFMNumber на револуции : 2800-3000±10% RPM Пакет вклучува : 1 * Ладење Fan Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.Објектот специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : PCI-E Riser Certification : None Model : SHLF1212 ZBE-50, погоден за WFB1212 HSize : 120*120*25mm Voltage : 12 VCurrent : 0.45 AInterface : 2pin, 3pin Bearing : двоен balls Noise : 38d BAWind брзина : 4.8 M/SAir волумен : 69 CFMNumber на револуции : 2800-3000±10% ВРТЕЖИ во минута.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА

Mfr : ebmpapst Inc.Серија : 7100 N.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Напон Номинална : 12 VDC.ebmpapst Inc.ФАН AXIAL 150 X38 MM 12 V

DEN 2150.40
HP 410428-001 Пред систем фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 410428-001 Пред систем фан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6000.00
6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC

Цена За : Секоја Hz : 50 / 60 Сечилото Материјал : Не Метален Објект : Axial Фан CFM @ 0.000Во.СП : 190 / 235 Напон : 115 VAC W : 26

DEN 7780.08
PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан

PMD2408 PMB2А 24 V 7.2 W 8038 3жица Фан.Ве молиме потврдете го вашиот модел купување, производот е предаден, како што

DEN 469.20
QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан

Модел : QFR0824 SH8 E88 Големина : 80x80x25mm.Напон : 24 V 0.26 A Моќност (W) : 4.08 W ве Молиме потврдете го вашиот модел купува

DEN 1896.00