• Неодамнешно
Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите Ventilador - (CN, Боја: Multicolor)

Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите

Buyers rating:
DEN 1905.60

Количина на стоки

CN, Боја : Multicolor.Употребата на воздухопловството течност динамичен амортизацијата технологија не само што има одлична дисипација на топлина перформанси, но исто така, има повеќе очигледен ефект на амортизацијата и исклучување на звукот. Авијација течност моќ дизајн, разумен интервал, да го зголеми максималниот волумен воздух.Долгорочни игри компјутерски хардвер ќе генерира голема топлина. Силна топлина дисипација, подобри перформанси на домаќинот.Долгорочни игри компјутерски хардвер ќе генерира голема топлина. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата машина. 12cm целосно транспарентни кристал лице RGB шасија фан, високо-одделение транспарентен лице, светла и проѕирна, 5 V бог светлината синхронизација. По инсталацијата и инсталирање на фан, на мека перница може да се намалат вибрациите на фан на многу ниско ниво, се обезбеди живот на вентилаторот и да се направи фан quieter6.Препорачливо е да се инсталира 10 фанови да се формира двоен канал за вентилација и топлина дисипација.Препорачливо е да се инсталира 10 фанови да се формира двоен канал за вентилација и топлина дисипација. Авијација течност моќ дизајн, разумен интервал, да го зголеми максималниот волумен воздух.Формирањето на единствен повратен тип-снабдувањето со нафта коло, заедно со мотор го прави фан живот подолго, потивок и потрајни. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата machine2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Замена на Внатрешното Ладење Вентилатор, PC Фанови Силна Топлина Дисипација Трајни Компатибилен Компјутер Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Замена на Внатрешното Ладење Вентилатор, PC Фанови Силна Топлина Дисипација Трајни Компатибилен Компјутер Радијатор

Силна Компатибилност : CPU ладилник може да биде погодна за HP 4530s / 6460b / Elite Book / 8460p / 8470p лаптоп.Силна Компати

DEN 1120.80
QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан

Модел : QFR0824 SH8 E88 Големина : 80x80x25mm.Напон : 24 V 0.26 A Моќност (W) : 4.08 W ве Молиме потврдете го вашиот модел купува

DEN 1896.00
PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан

PMD2408 PMB2А 24 V 7.2 W 8038 3жица Фан.Ве молиме потврдете го вашиот модел купување, производот е предаден, како што

DEN 469.20
HP 410428-001 Пред систем фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 410428-001 Пред систем фан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6000.00